Atrakcyjne imprezy firmowe – bar z czekoladą

goraca czekolada

Czekolada do picia

Do przyrządzenia gorącej czekolady nie potrzeba wielu składników – wystarczy śmietanka, mleko i gorzka czekolada. Aby jednak nadać temu napojowi wyjątkowy charakter trzeba nie tylko odpowiednio dobrać proporcje składników, ale zatroszczyć się również o dodatki, przyprawy czy odpowiednią temperaturę serwowania czekolady do picia. Tę wiedzę i umiejętności posiadają nasi bariści.

Czekolada na imprezy firmowe

Bar z czekoladą to dodatkowa atrakcja na imprezy firmowe, która sprawi, że przyjęcie na długo pozostanie w pamięci gości. Jest to wciąż dość oryginalny pomysł, nieczęsto spotykany na targach, konferencjach czy eventach branżowych. Goście z pewnością zapamiętają Twoje stanowisko na targach jako wyjątkowe i będą mile wspominać zapach gorącej czekolady podawanej w różnych odsłonach. W naszych barach z czekoladą można bowiem spróbować czekolady na ostro, czekolady z bitą śmietaną, różnego rodzaju dodatkami lub czekolady z kawą. Któż nie skusiłby się na taki poczęstunek?

Bar z gorącą czekoladą to również świetne miejsce do nawiązywania bliższych i nieco mniej formalnych relacji z potencjalnymi klientami. Pozytywne skojarzenia to najlepsza podstawa do budowania dobrych relacji biznesowych i podejmowania dalszej współpracy.

bar z czekoladą
mobilny bar z czekoladą

Profesjonalizm w każdym calu

Korzystając z naszej oferty baru z czekoladą na targi, konferencje lub inny event masz pewność, że podejmujesz współpracę z profesjonalistami. Zadbamy o najwyższą jakość obsługi gości i osłodzimy im ten dzień gorącą czekoladą jakiej wcześniej nie pili. Korzystamy z najlepszych składników i odpowiedniego sprzętu, który pozwala nam zachować właściwe proporcje składników, odpowiednio spienić mleko i podać czekoladę w atrakcyjnej formie.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.