Atrakcyjne imprezy firmowe – bar z czekoladą

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

Czekolada do picia

Do przyrządzenia gorącej czekolady nie potrzeba wielu składników – wystarczy śmietanka, mleko i gorzka czekolada. Aby jednak nadać temu napojowi wyjątkowy charakter trzeba nie tylko odpowiednio dobrać proporcje składników, ale zatroszczyć się również o dodatki, przyprawy czy odpowiednią temperaturę serwowania czekolady do picia. Tę wiedzę i umiejętności posiadają nasi bariści.

Najlepsza gorąca czekolada to taka, która została przygotowana na podstawie sprawdzonych receptur. Nasze autorskie przepisy zachwycają wszystkich miłośników kakaowych napojów. Tworzymy różnorodne kompozycje smakowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy czekolady. Serwujemy zarówno coś na słodko, słono, a nawet na ostro. Taki mobilny bar z gorącą czekoladą będzie więc świetnym pomysłem na event branżowy, konferencję czy imprezę firmową. Gwarantujemy, że wzbudzi ogromne zainteresowanie!

Czekolada na imprezy firmowe

Bar z czekoladą to dodatkowa atrakcja na imprezy firmowe, która sprawi, że przyjęcie na długo pozostanie w pamięci gości. Jest to wciąż dość oryginalny pomysł, nieczęsto spotykany na targach, konferencjach czy eventach branżowych. Goście z pewnością zapamiętają Twoje stanowisko na targach jako wyjątkowe i będą mile wspominać zapach gorącej czekolady podawanej w różnych odsłonach. W naszych barach z czekoladą można bowiem spróbować czekolady na ostro, czekolady z bitą śmietaną, różnego rodzaju dodatkami lub czekolady z kawą. Któż nie skusiłby się na taki poczęstunek?

Bar z gorącą czekoladą to również świetne miejsce do nawiązywania bliższych i nieco mniej formalnych relacji z potencjalnymi klientami. Pozytywne skojarzenia to najlepsza podstawa do budowania dobrych relacji biznesowych i podejmowania dalszej współpracy.

bar z czekoladą
mobilny bar z czekoladą

Profesjonalizm w każdym calu

Korzystając z naszej oferty baru z czekoladą na targi, konferencje lub inny event masz pewność, że podejmujesz współpracę z profesjonalistami. Zadbamy o najwyższą jakość obsługi gości i osłodzimy im ten dzień gorącą czekoladą jakiej wcześniej nie pili. Korzystamy z najlepszych składników i odpowiedniego sprzętu, który pozwala nam zachować właściwe proporcje składników, odpowiednio spienić mleko i podać czekoladę w atrakcyjnej formie.

Nasi doświadczeni bariści znajdą wszystkie tajniki parzenia gorącej czekolady i przygotowują autorskie napoje, których Twoi goście z pewnością nie mieli okazji jeszcze próbować. Oprócz klasyków w postaci gorzkiej i mlecznej czekolady, popularnych połączeń czekolady z owocami czy syropami, mamy także mnóstwo innych, smakowitych receptur, którym po prostu nie można się oprzeć. W przygotowanie tych pysznych czekolad na gorąco wkładamy całe nasze serce! Chcesz się przekonać? Zamów mobilny bar z czekoladą na event, konferencję lub szkolenie.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.