Profesjonalne szkolenia baristów przy otwarciu nowej kawiarni

Oryginalność

Oferujemy szeroki zakres szkoleń oraz warsztatów kawowych będących świetnym uzupełnieniem wiedzy na temat kawy. Organizowane przez nas kursy można również połączyć z pokazem baristycznym oraz cateringiem kawowym. Dzięki temu podczas imprezy firmowej czy zjazdu branżowego powstanie naprawdę niezapomniana atmosfera, a tematem przewodnim wieczoru stanie się pyszna i aromatyczna kawa. Nasi bariści przygotują znakomite gorące napoje z najwyższej jakości ziaren oraz odpowiedzą na wszystkie kawowe pytania uczestników.

Szkolenia baristów to także świetny sposób na odpowiednie przygotowanie swoich pracowników przed otwarciem nowej kawiarni. Prowadzimy kompleksowe kursy, podczas których przedstawiamy sposoby mielenia ziaren, a także metody parzenia kawy. Ponadto uczymy różnorodnych przepisów na napoje kawowe, jak również przeprowadzamy krótkie warsztaty latte art, czyli sztuki tworzenia rysunków i wzorów z mleka. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Mobilnym Baristą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

oryginalne warsztaty i szkolenia baristyczne
przekazywanie wiedzy na szkoleniach baristycznych

Wiedza

Program szkoleń może zawierać kurs z podstawowej wiedzy na temat kawy, a także szkolenie z sensoryki w kawie, które rozwija umiejętności wyczuwania różnych smaków i aromatów, dzięki czemu później można z łatwością wyczuwać różnice w ziarnach dobrej jakości. Oprócz tego organizujemy warsztaty przygotowywania poprawnego espresso, jak również warsztaty Home Barista, na których przedstawiamy najlepsze sposoby na dobrą kawę przygotowywaną w domowym zaciszu przy użyciu różnych metod. Ponadto w naszej ofercie mamy również warsztaty latte art, które przedstawiają sztukę tworzenia wzorów z mleka na powierzchni kawy.

Jak widać, zakres naszych usług jest naprawdę szeroki, dlatego też każdy może wybrać kurs, który najbardziej go interesuje. Jeśli więc w najbliższej przyszłości planujesz otworzyć własną kawiarnię, zapraszamy do udziału w naszych kursach. To świetna okazja do podszkolenia się w różnych dziedzinach z zakresu przygotowywania napojów kawowych. Nasze kursy będą dobrym wyborem zarówno dla właścicieli, jak i pracowników kawiarni. To dawka cennego doświadczenia, które przyda się podczas codziennej pracy.

Różnorodność

Wyobraź sobie uśmiechniętych uczestników warsztatów kawowych, którzy w towarzystwie aromatycznej kawy mogą zaspokoić całą swoją ciekawość na temat tego popularnego napoju. To naprawdę świetna atrakcja na różnego rodzaju eventy firmowe, imprezy branżowe i podobne wydarzenia. Dodatkowo możemy zaproponować alternatywę dla warsztatów kawowych w postaci warsztatów herbacianych, warsztatów piwnych lub barmańskich, a także degustacji whisky lub wina. Możesz więc dopasować rodzaj warsztatów do charakteru imprezy. Taka atrakcja świetnie sprawdzi się podczas konferencji, imprez okolicznościowych, firmowych lub zjazdów branżowych.

Ponieważ stawiamy na różnorodność, jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb. Chcesz zorganizować krótkie warsztaty? Świetnym pomysłem będzie kurs parzenia idealnego espresso. Planujesz kreatywny event? W jego charakter idealnie wpisze się szkolenie latte art, podczas którego uczestnicy będą uczyli się tworzenia rysunków na kawie za pomocą mleka. Ale na tym jeszcze nie koniec! Nasza oferta jest bowiem naprawdę szeroka. Na przykład jednym z najchętniej wybieranych szkoleń są warsztaty Home Barista, na których uczymy przygotowywania kawy w warunkach domowych bez użycia specjalistycznych urządzeń. Jak widać, oferta jest bardzo różnorodna. Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

warsztaty i szkolenia baristyczne

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.