Eco barista

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

Nasza działalność nie mogłaby istnieć gdyby nie produkty pozyskiwane z natury. Kawa, herbata, soki – to wszystko zawdzięczamy naturze. Nie możemy więc i nie chcemy pozostawać obojętni wobec jej potrzeb, dlatego robimy wszystko, aby nasze działania były jak najbardziej przyjazne środowisku. Wdrożyliśmy w życie filozofię eco i zastosowaliśmy ją w naszej codziennej pracy. Jak? Dla chcącego nic trudnego

kubki papierowe do kawy

Kubki papierowe do kawy

Zaczęliśmy od maksymalnego minimalizowania zużycia plastiku w naszych mobilnych barach. Postawiliśmy więc na ekologiczne akcesoria. Słomki, kubki, mieszadełka – te wszystkie elementy, których używamy wykonane są z naturalnych materiałów takich jak papier czy drewno, które szybko się rozkładają i nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Kubki papierowe do kawy są praktyczne i wygodne, a w naszych barach kawowych sprawdzają się doskonale.

Krzesła z papieru

Nie tylko kubki do kawy i słomki mamy papierowe. Większość wyposażenia stoiska to tektura pozyskiwana z makulatury (a więc z recyklingu). Zarówno bar jak i krzesła czy stoliki wykonane są z makulatury. Jeśli dotąd nie siedziałeś na takim krześle, to współpraca z nami będzie do tego doskonałą okazją. Takie krzesła czy stoliki z recyklingu to świetny sposób na to, by być jeszcze bardziej eco baristą. Są one nie tylko ekologiczne i oryginalne, ale również bardzo lekkie i wytrzymałe.

krzesla z papieru - eco barista
opakowania zbiorcze z palarni kawy

Opakowanie zbiorcze

Na wszelkie prowadzone eventy zabieramy kawę i herbatę w dużych opakowaniach zbiorczych dzięki czemu ograniczamy produkcję śmieci. Jako producent kawy mamy również kontrolę nad tym, w jakich opakowaniach jest ona produkowana i sprzedawana.

Cały czas poszukujemy kolejnych obszarów, w których moglibyśmy być jeszcze bardziej eco baristami. Nie wszystko da się zrobić od razu, czasami potrzeba czasu, aby znaleźć dla czegoś praktyczną eco alternatywę. Nie spoczywamy jednak na laurach i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były jak najbardziej przyjazne naturze.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.