Drukarka do kawy

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

Identyfikacja

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług związanych z identyfikacją wizualną Państwa firmy. W naszej ofercie znajdziecie możliwość nie tylko umieszczenia logotypu na froncie baru, papierowych kubkach oraz fartuchach baristów – mamy dla Państwa coś jeszcze – drukarka do kawy. Drukarka w łatwy i szybki sposób umieści Państwa logo na powierzchni każdej kawy mlecznej! Nasi bariści wiedzą, że logotyp umieszczony bezpośrednio na kawie zachwyca, cieszy oczy i daje uśmiech na twarzy Państwa klientów oraz gości odwiedzających stoisko.

Marketing

Mobilny bar kawowy z drukarką do kawy, to oferta bardzo efektownie wyróżniająca Państwa stoisko firmowe na targach, stoisko eventowe lub akcję promocyjną. Ponadto kawa z nadrukowanym logo wędruje dalej – jest widoczna na terenie całych targów, konferencji bądź wybiega poza obszar przeznaczony na akcję promocyjną. Dzięki temu coraz większa liczba osób dowiaduje się o Państwa firmie.

Kawa z logo firmy to świetna forma marketingu, z której korzysta coraz więcej firm na całym świecie. Cieszy się popularnością wśród wielu różnych branż – zarówno modowej czy beauty, jak również technologicznej czy finansowej. My mieliśmy okazję współtworzyć m.in. event promujący nowy produkt jednego z największych producentów urządzeń elektronicznych czy też wydarzenie organizowane przez znaną sieć perfumerii. W każdym z tych przypadków kawa z logo okazała się być marketingowym strzałem w dziesiątkę.

event na otwarcie sklepu douglas
swiezo mielona kawa na otwarcie sklepu douglas

Efektywność

Kawa z logo firmy to detal, który ma znaczenie. Takie rozwiązanie z pewnością zaskoczy każdego, kto skusi się na kubek tego aromatycznego napoju. Jest to sposób na oryginalny i bez wątpienia skuteczny marketing. Jeśli więc szukają Państwo alternatywy dla długopisów, smyczy czy toreb z logo firmy – zachęcamy do wyboru drukarki do kawy, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Takie rozwianie na pewno zaskoczy Państwa klientów i sprawi, że nie przejdą obojętnie obok kubka kawy, na którym będzie widniała identyfikacja wizualna Państwa marki.

Towarzyszą temu pozytywne emocje – każdy uśmiecha się na widok tego małego dzieła, zapamiętuję nazwę lub trafia na stoisko firmowe. Drukarka do kawy to innowacyjny i efektowny sposób wyróżnienia Państwa firmy. Będzie świetnie współgrać z logo umieszczonym na froncie baru, papierowych kubkach oraz fartuchach baristów. Będzie także dopełnieniem niepowtarzalnej atmosfery, którą tworzą nasi uśmiechnięci bariści podczas pracy przy mobilnych barach kawowych.

Organizują Państwo event, konferencję, a może biorą Państwo udział w targach? Zachęcamy do wyboru niepowtarzalnego upominku reklamowego, który nie tylko zaskoczy, ale również ucieszy każdego. To pyszna kawa z logo Państwa firmy. Wierzymy, że takie szczegóły mają znaczenie i składają się na ogólny wizerunek marki oraz postrzeganie jej przez potencjalnych klientów. Dzięki takim drobnym gestom, jak kubek ciepłej kawy podczas eventu firmowego, z pewnością zostaną Państwo zapamiętani na dłużej. Kawa budzi bowiem same dobre wspomnienia – kojarzy się z czasem spędzonym z bliskimi, beztroskimi chwilami i leniwymi porankami. Taka mała rzecz, a cieszy!

Budowanie wizerunku

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja firma była bardziej rozpoznawalna? By klienci kojarzyli Twoje logo i łączyli je z najlepszą jakością? Postaw na efektywną, a przy tym oryginalną promocję. W ten sposób zbudujesz pozytywny wizerunek firmy oraz nawiążesz relacje biznesowe. Możesz zrobić to na wiele sposobów, a jednym z nich jest kawa z logo firmy. Brzmi ciekawie, prawda? W natłoku ulotek i gadżetów reklamowych czas na coś niepowtarzalnego, a drukarka do kawy bez wątpienia jest takim rozwiązaniem. Świetnie sprawdzi się podczas eventów firmowych, na których spotkasz wielu potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Zaserwuj im dobrej jakości kawę z nadrukowanym logo firmy, a zobaczysz, że na pewno będą miło zaskoczeni i opowiedzą o tym swoim znajomym. Zapraszamy do współpracy!

barista na targi - warta

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.