Mobilny barista Gdańsk

Mobilny bar kawowy Gdańsk

Wśród naszych usług znajduje się oferta stworzona z myślą o tych klientach, którzy prezentują swoje produkty podczas rozmaitych wydarzeń, np. targów czy konferencji. Proponujemy mobilny bar kawowy w Gdańsku oraz w innych miastach – dotrzemy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naszego wsparcia. Dzięki profesjonalnemu serwowaniu wysokiej jakości kawy w atrakcyjny sposób zaciekawisz nowych kontrahentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu promocji i widzimy, że usługi baristy pozytywnie wpływają na wizerunek firmy w oczach jej klientów.

Usługi baristy

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność kompleksowego podejścia do cateringu kawowego. Nasze mobilne bary zaopatrzone są nie tylko w doskonałą kawę, ale także w urządzenia renomowanych marek, takie jak ekspresy ciśnieniowe i młynki żarowe. Wielkość stoiska i jego zaopatrzenie zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów. Jeśli zależy Ci na tym,  by Twoją firmę promował barista w Gdańsku czy w innych miejscowościach, zapraszamy do kontaktu!

kawa z logo state street gdansk

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.