Catering kawowy w Gdańsku - eventy, targi, konferencje

Catering kawowy Gdańsk

Niezależnie od eventu, przerwy na kawę i rozmowy w kuluarach zawsze mają nieocenione znaczenie. Często właśnie w tym czasie zawiera się nowe znajomości oraz zacieśnia się te już istniejące. Z tego powodu tak ważne jest przygotowanie odpowiedniej oprawy tego czasu. Jeśli pragną Państwo zorganizować dla swojej firmy catering kawowy w Gdańsku lub w innym mieście, warto skorzystać z usług doświadczonych baristów.

Bar kawowi, bar z sokami

Zaproś baristę na targi!

Proponujemy Państwu kompleksowe przygotowanie przerw kawowych na różnego rodzaju wydarzenia. Mogą Państwo zaprosić baristę na targi, konferencję, spotkanie biznesowe czy tzw. dni otwarte firmy. Zapewniamy pełne wyposażenie: ekspresy ciśnieniowe renomowanych marek, kubeczki z logo Państwa firmy, ziarnistą kawę cenionych gatunków. Każdorazowo dokładnie omawiamy z naszymi Klientami szczegóły przygotowywanego cateringu.

Zalety naszego cateringu kawowego

Podejmując z nami współpracę, mają Państwo pewność, że wieloaspektowo zadbamy o przygotowanie cateringu kawowego na najwyższym poziomie. Odpowiednio dobieramy cenione gatunki ziaren kawowca, a profesjonalni bariści przygotowują aromatyczne napoje – finezyjne cappuccino, zachwycającą latte czy espresso niczym z włoskiej kawiarni. Dbamy o to, by nie tylko podawać wyśmienitą kawę, ale czynić to w jak najlepszej oprawie. Dla nas każdy detal ma znaczenie. Barista na targi w Gdańsku to doskonały pomysł na atrakcyjną formę promocji firmy! Jeśli i Państwo pragną skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.