Mobilny barista Kraków

Mobilny bar kawowy Kraków

W naszej ofercie znajdują się usługi adresowane do tych z Państwa, którzy przedstawiają swoje produkty w czasie eventów, np. spotkań biznesowych, konferencji, targów czy dni otwartych. Podczas tego typu wydarzeń doskonałym sposobem promocji firmy okazuje się mobilny bar kawowy w Krakowie, który w stolicy Małopolski cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Aromatyczna, wysokogatunkowa kawa, podana przez sympatycznego baristę, pozytywnie wpływa na budowanie wizerunku i prestiż firmy. Bez wątpienia sprawi, że kontrahenci czy zgromadzeni goście nie przejdą obojętnie obok Państwa stanowiska.

Usługi baristy w Krakowie

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie prowadzenia mobilnego baru kawowego podczas dowolnego wydarzenia. Nasz profesjonalny zespół, długoletnie doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć oraz praca przy użyciu urządzeń renomowanych marek, gwarantują kompleksowe podejście do cateringu kawowego. Jeśli chcieliby Państwo, by przedsiębiorstwo reklamował barista w Krakowie bądź w innych miejscowościach, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

kawa z logo citi handlowy krakow

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.