Catering kawowy w Krakowie - eventy, targi, konferencje

Catering kawowy Kraków

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez aromatycznej kawy. Napój ten dodaje energii i pozwala zatrzymać się na chwilę podczas codziennych obowiązków. Dzięki rozwojowi technologii i wprowadzeniu wysokiej klasy ekspresów do kawy, znakomitym napojem można dziś rozkoszować się nie tylko w kawiarniach, ale także w domowym zaciszu i w pracy. Urządzenia umożliwiają wydobycie z ziaren kawowca pełnię aromatu i zachwycający smak. Ekspres w kilka chwil przyrządza intensywne espresso lub mleczne cappuccino, przypominające napoje z włoskiej kawiarni. Coraz więcej pracodawców decyduje się zainwestować w profesjonalny ekspres do kawy, by zapewnić swoim pracownikom produkt najwyższej jakości. Wybierając urządzenie parzące kawę do biura, trzeba wziąć pod uwagę, by posiadało ono większą wydajność niż model mający pracować w warunkach domowych. Potrzebują Państwo pomocy w doborze ekspresu? Chętnie służymy pomocą.

Bar kawowi, bar z sokami

Usługi baristy na targach

Wyśmienita kawa do biura w Krakowie i innych miastach to rozwiązanie, które pracownicy bardzo doceniają. Chwila odprężenia przy filiżance takiego napoju zwiększa efektywność pracy i chęć do wykonywania powierzonych zadań. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo ziarna kawy z Kolumbii, Brazylii i Rwandy. Każda z tych odmian posiada swoją specyfikę – coś dla siebie znajdą więc amatorzy nut cytrusowych, orzechowych, a nawet migdałowych. Jeśli i Państwa interesują ekspresy do kawy w Krakowie lub innych miejscowościach, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.