Lody na eventy

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

Desery lodowe na Twoim stoisku

Targi, eventy i spotkania biznesowe są z nami przez cały rok. Coraz trudniej o nowe aranżacje stoisk. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzamy naszą ofertę o desery lodowe.  

Wydarzenia biznesowe przy deserze lodowym jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne. Proponujemy wynajęcie mobilnego stoiska z lodami obsługiwanego przez doświadczoną osobę.

Lody na targi – niezapomniany smak

Śmietankowe, truskawkowe, a może czekoladowe? Z jakim smakiem lodów kojarzą się Państwu letnie dni? Przywołanie letniej bryzy podczas pochmurnych dni lub ochłodzenie podczas upalnego lata wzmoże pozytywne emocje odbiorców Państwa usług. Lody na stoisku na pewno urozmaicą stoisko, bo jak wiadomo na wizerunek marki wpływa całe otoczenie poza oferowanym produktem lub usługą.

Obsługą stoiska z lodami zajmuje się przyjaźnie uśmiechnięty i kompetentny pracownik od razu zachęca do rozmowy i do otwarcia się na nowe informacje. Pomoże on w nawiązaniu nowych kontaktów oraz potencjalnych klientów.

Jak wygląda takie stoisko z lodami na targach? Nasze mobilne stoiska z lodami zajmują bardzo mało  przestrzeni, dzięki czemu łatwo je przestawić w wybrane przez Państwa miejsce. Jest to więc wygodna alternatywa dla tradycyjnych stoisk cateringowych. Oferujemy szeroka gamę smaków lodów wyłącznie ze sprawdzonych produktów wysokiej jakości. Proponowane przez nas lody mają przyjemny, naturalny smak. Korzystamy z profesjonalnego i niezawodnego sprzętu renomowanych marek, dzięki czemu mają Państwo pewność, że deser lodowy będzie przygotowany na najwyższym poziomie.

Pyszne lody na konferencje

Lody na konferencjach i wszystkich wydarzeniach biznesowych to idealne rozwiązanie do polepszania relacji biznesowych szczególnie w upalne dni. Wspólne jedzenie deserów lodowych to także pretekst do wspólnych dyskusji, zacieśniania więzi a także okazją do inspirujących rozmów i czerpania wielu innych korzyści – szczególnie tych niematerialnych. Stoisko z lodami to idealny pomysł na urozmaicenie eventu branżowego.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszym deserom lodowym na konferencje i na targi.