Mobilny barista Wrocław

Mobilny bar kawowy Wrocław i okolice

Gorąca filiżanka najlepszej jakości kawy podczas firmowego wydarzenia? My nie odmówimy, tak samo, jak nie zrobią tego goście. Mobilne bary kawowe to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które poszukują ciekawej atrakcji dla uczestników eventów. Z pozoru tak błaha usługa jak serwowanie kawy może stać się kluczowym elementem, przesądzającym o sukcesie spotkania. Wielogodzinne konferencje czy całodniowe targi potrafią być męczące, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnych baristów, którzy dostarczą zastrzyku energii pod Państwa szyldem.

Jeśli szukasz dobrego baristy we Wrocławiu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy w stanie podjąć współpracę z firmami w zakresie obsługi eventów i targów. W ramach współpracy dostarczymy w pełni wyposażony bar kawowy wraz z obsługą przez baristę. Stoisko będzie posiadało ekspres do kawy, różny wybór kaw, oczywiści mleko, cukier, szklanki, filiżanki lub na życzenie obrandowane logiem Twojej firmy kubeczki papierowe. Trzeba bowiem wiedzieć, że bar kawowy ustawiony na targach czy konferencji branżowej to świetna reklamy dla firmy. Obrandować można zresztą nie tylko kubeczki, ale także samo stoisko z kawą czy fartuch baristy. Także profesjonalny barista na targi we Wrocławiu to nie lada gratka dla uczestników, którzy nie tylko będą mogli zamówić pyszny napój, ale także patrzeć jak na żywo barista przygotowuje ich kawę ze świeżych składników. Sam proces parzenia kawy przez baristę w naszym mobilnym barze kawowym jest fascynujący. Można zobaczyć jak powstaje kawa od momentu wyboru ziaren, przez parzenie, po spienianie mleka aż po dekoracje na delikatnej kawowej piance.

Połączenie pasji i umiejętności

Oferujemy mobilny bar kawowy we Wrocławiu i okolicach, który wyposażony jest w niezbędny sprzęt, potrzebny do obsługi zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń. Dostosowujemy nasze działania do potrzeb organizatorów, a dzięki doświadczeniu zapewniamy fachową obsługę całego przedsięwzięcia. Poszukując profesjonalistów, którzy zadbają o atmosferę podczas spotkań, warto skorzystać z usług osób zawodowo zajmujących się parzeniem czarnych ziaren – barista we Wrocławiu czy okolicznych miejscowościach wypełni swoje zadanie celująco.

mobilny bar kawowy

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.