Pokazy i warsztaty baristyczne we Wrocławiu

Pokazy baristów Wrocław i okolice

Parzenie dobrej kawy wymaga odpowiedniego przygotowania, również merytorycznego. W pierwszej kolejności trzeba więc zdobyć potrzebną wiedzę. Pragniemy dzielić się naszym doświadczeniem, dlatego prowadzimy pokazy baristyczne na różnego rodzaju wydarzeniach. Pokazujemy, jak odkrywać świat kawy, by codzienna filiżanka czarnego złota stała się jeszcze przyjemniejsza. Na warsztatach baristycznych goście mogą dowiedzieć się, czym różnią się poszczególne gatunki ziaren oraz jak wybrać dobrej jakości kawę. Ciekawa forma prowadzenia pokazu sprawia, że uczestnicy z pewnością zapamiętają wykład.

Pokazy baristów

Bliskie spotkanie z kawą podczas warsztatów baristycznych

Ziarna kawowca skrywają niejedną tajemnicę, którą wraz z nami można odkryć, wybierając się na pokazy baristów we Wrocławiu. Szkolenie to świetna atrakcja targów czy konferencji, a nasz zespół dba o to, by fachowo prowadzić spotkanie. Dopasowujemy się do wymagań Klienta i w zależności od potrzeb, przygotowujemy trwające kilkanaście minut lub kilka godzin warsztaty baristyczne we Wrocławiu i okolicach.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.