Atrakcje na imprezy firmowe – bar z logo klienta

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

Przygotowujesz event, konferencję lub inne wydarzenie firmowe i chcesz, aby było ono naprawdę wyjątkowe? Zadbaj nie tylko o ciekawy plan dnia i dobre przygotowanie merytoryczne ale również o samopoczucie uczestników. Przygotuj dla nich kącik kawowy, herbaciany lub czekoladowy, w którym będą mogli porozmawiać i skosztować kawy, herbaty lub gorącej czekolady.

degustacja kawy na prezentacji jaguar

Identyfikacja wizualna marki

Mobilny bar na event, konferencję, targi lub dowolne inne wydarzenie to doskonała okazja do budowania świadomości marki i pozytywnych skojarzeń z nią. Nasi bariści z uśmiechem na twarzy zadbają o profesjonalną obsługę oraz dobrą atmosferę przy barze, a Ty wykorzystując dostępne powierzchnie możesz zadbać o to, by uczestnicy wydarzenia mogli powiązać logo Twojej marki z przyjemnym czasem spędzonym przy Twoim stoisku.

Kubki papierowe
z logo

W naszych barach z kawą oraz herbatą staramy się ograniczać plastik. Dbamy o środowisko, dlatego stawiamy na kubki papierowe. Każdego dnia staramy się wdrażać w życie filozofię less waste, stąd wykluczamy wszystkie plastikowe elementy i wymieniamy je na bardziej ekologiczne alternatywy, takie jak chociażby papierowe słomki czy drewniane mieszadełka. Dodatkowo nasze papierowe kubeczki traktujemy jako miejsce na Twoje logo. To świetny sposób na promocję marki podczas konferencji, targów czy eventu branżowego. Daj się zapamiętać swoim klientom – postaw na kawę z logo firmy!

Kubki papierowe, bar i fartuchy to nie jedyne miejsce na prezentację logotypu. Z pomocą naszych baristów i specjalnie zaprogramowanej drukarki do kawy na powierzchni każdej kawy mlecznej pojawi się logo Twojej firmy. To rozwiązanie wywołuje wiele zachwytu i przyciąga uwagę każdego, kto sięga po kubek gorącego napoju. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje stoisko na targach zapadnie w pamięci każdego, kto je odwiedził i będzie budziło pozytywne wspomnienia.

Stoisko kawowe - AB.pl Digital World
Targi kawowe dla Siemens

Kawa z logo firmy

Wspólne zatrzymanie się przy barze z kawą, herbatą czy czekoladą to nie tylko czas na przerwę, ale również na mniej formalną rozmowę i budowanie przyjacielskich relacji. Możesz wykorzystać ten czas również na utrwalenie w świadomości uczestników wydarzenia Twojego znaku firmowego lub hasła przewodniego Twojej firmy. Papierowy kubek do kawy to idealne miejsce na ekspozycję logo firmy lub najważniejszego punktu z oferty. Wykorzystaj go, aby przyciągnąć uwagę i głębiej zakotwiczyć w pamięci uczestników identyfikację wizualną Twojej marki. Do tego celu świetnie nada się również front baru czy fartuchy naszych baristów. Cały nasz bar kawowy, herbaciany czy czekoladowy na czas wydarzenia może stać się nośnikiem reklamy Twojej firmy.

Ciekawostką w naszej ofercie jest kawa z logo firmy. Zaskocz nią swoich klientów podczas eventu branżowego czy wydarzenia promocyjnego. Na czym to polega? Otóż dzięki specjalnym urządzeniom jesteśmy w stanie wydrukować na kawie logo Twojej marki, hasło przewodnie czy cokolwiek innego, co będzie kojarzyło się z Twoją firmą. To ciekawa alternatywa dla klasycznych gadżetów reklamowych, które powoli odchodzą do lamusa. Zamiast kolejnej smyczy, długopisu czy pendrive’a, postaw na oryginalny upominek w postaci kawy z logo firmy i daj się zapamiętać swoim klientom!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.