Warsztaty baristów pokazy baristyczne

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

pokazy i warsztaty baristyczne

Pokaz baristy

Pragną Państwo zapewnić niezapomniane widowisko dla pracowników? A może chcieliby Państwo podziękować swoim klientom za współpracę w niekonwencjonalny i kreatywny sposób? Szukają Państwo pomysłu na show na imprezę firmową? A może chcieliby Państwo urozmaicić imprezę okolicznościową lub zjazd branżowy? Świetnie się składa! Naszą propozycją jest profesjonalny pokaz baristy, czyli osoby specjalizującej się w parzeniu kawy i przygotowywaniu napojów kawowych. Nasz mobilny barista przygotuje i zaserwuje napoje kawowe na żywo. Może pokazać Państwu i gościom jak wygląda prawdziwa praca baristy. Nasze show to pokazy pełne pasji, a także najlepszy sposób na urozmaicenie każdego spotkania biznesowego czy konferencji.

Jak wyglądają oferowane przez nas pokazy baristów? Jest to forma przedstawienia, podczas którego specjalnie przeszkolony barista prezentuje sekret przyrządzania wybornej kawy jak z kawiarni. Zapewniamy także warsztaty baristyczne dla amatorów, które pozwolą nie tylko przenieść do magicznego świata kawy, ale także nauczą Państwa jak we własnej kuchni przyrządzić cappuccino czy latte macchiato jak z prawdziwej włoskiej kawiarni.

Wiedza i ciekawostki na temat kawy

Podczas pokazów, jak i warsztatów zapoznajemy uczestników z historią kawy. Nasz barista opowie skąd pochodzi kawa, czym różnią się kawy z różnych zakątków świata oraz dlaczego cały świat zakochał się w kawie typu Arabica. Ponadto zapozna uczestników z procesami produkcji, metodami wypalania i parzenia kawy. Wszystko po to, aby mogli Państwo odtworzyć ten proces we własnym domu. Dzięki temu będą mogli cieszyć się Państwo najlepszym smakiem kawy, a także zrobić wrażenie na gościach serwując im własny pokaz baristyczny.

Każdy uczestnik takiego pokazu będzie mógł zaspokoić swoją kawową ciekawość oraz dowiedzieć się absorbujących ciekawostek na temat kawy oraz sposobu jej parzenia. Nasz barista zaprezentuje uczestnikom różne metody przygotowania naparu kawowego – od ciekawych metod alternatywnych po przygotowywanie kawy w ekspresie kolbowym lub automatycznym. Do dyspozycji uczestników oddajemy najwyższej jakości sprzęt oraz zawsze świeżo paloną kawę pochodzącą z naszej własnej palarni kawy.

Pokazy parzenia kawy
nauka parzenia kawy

Pokaz i warsztaty latte art

Podczas naszych widowisk największą popularnością cieszy się część o nazwie Latte Art. Jest to część poświęcona sztuce malowania mlekiem. Każdy z uczestników będzie miał okazję zobaczyć krok po kroku jak ozdabia się powierzchnię kawy tworząc imponujące dekoracje z mleka. Z kolei podczas zorganizowanych przez nas warsztatów Latte Art każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w dekorowaniu kawy, aby później tę umiejętność ćwiczyć samodzielnie w domu.

Jesteśmy pewni, że nasz pokaz baristy połączony z Latte Art zapewni świetną zabawę połączoną z możliwością nauczenia się czegoś nowego. To także znakomity pomysł na imprezę integracyjną. Nic bowiem nie integruje lepiej niż wspólne spędzenie czasu nad czymś kreatywnym. Chcemy jednak, aby pokaz baristy i Latte Art stały się dla Państwa okazją do miłego spędzenia czasu w firmie. Taką, która zbliży ludzi i umocni dobre relacje w zespole. Ponad wszystko jednak zapewni relaks i wprowadzi przyjazną oraz twórczą atmosferę.

Chcą Państwo nauczyć się, jak przygotować włoskie espresso lub pięknie udekorować mlekiem cappuccino? Zapraszamy na pokazy baristów i warsztaty parzenia kawy!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.