Mobilny barista Łódź

Mobilny bar kawowy Łódź

Czy prezentują Państwo swoje produkty i usługi na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak konferencje, targi, dnia otwarte firmy? Jeśli tak, to mamy ofertę specjalnie dla Państwa – mobilny bar kawowy w Łodzi bądź w innej miejscowości. Proponując osobom odwiedzającym stanowisko Państwa firmy doskonałą kawę, bez wątpienia uda się zyskać ich przychylność, a tym samym zbudować wizerunek marki, która troszczy się o swoich klientów.

Zaproś baristę!

Nasi bariści to osoby z doświadczeniem i niezmiernie szeroką wiedzą o kawie, sposobach jej przyrządzania i serwowania. Dbają o to, aby każdy, kto korzysta z usług mobilnego baru kawowego otrzymał ten najpopularniejszy napój świata podany elegancko i profesjonalnie. Nasze bary posiadają kompleksowe wyposażenie, m.in. nowoczesne ekspresy ciśnieniowe i młynki żarowe. Na Państwa życzenie przygotowujemy także kubeczki z logo firmy. Barista w Łodzi na targach czy innych eventach to rozwiązanie, które z pewnością urzeknie Państwa klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

kawa z logo citi handlowy lodz

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.