Catering kawowy w Łodzi - eventy, targi, konferencje

Sposób na wyróżnienie firmy, czyli catering kawowy Łódź

W Łodzi, jak w każdym dużym mieście, często organizuje się targi, konferencje oraz eventy firmowe. Tego typu imprezy to doskonałe okazje do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych, dlatego tak ważna jest odpowiednia oprawa firmowego stoiska. Tym, którzy w niebanalny sposób chcą zwrócić na siebie uwagę gości, proponujemy nasze usługi, czyli profesjonalny catering kawowy w Łodzi.

Bar kawowi, bar z sokami

Co robi barista zatrudniony na targach

Oferta cateringu kawowego na imprezy firmowe to nie tylko mobilne bary, ale przede wszystkim profesjonalnie wyszkolone osoby, które potrafią tak przyrządzić kawę, aby wydobyć z brązowych ziaren ich niepowtarzalny aromat i charakterystyczny smak. Na tym właśnie polega główne zadanie obecnego na targach baristy, który gwarantuje, że uwodzicielski zapach kawy rozchodzący się z Państwa stoiska przyciągnie do niego uczestniczących w imprezie gości. Doświadczony pasjonat kultowego napoju przedstawi klientom różne rodzaje i sposoby parzenia kawy. Z równą dbałością przygotuje zarówno mocne espresso, jak i delikatne cappuccino, które może ozdobić precyzyjnym rysunkiem wykonanym techniką Latte Art. Zapewniamy, że nasz barista na targi w Łodzi ociepli wizerunek każdego przedsiębiorstwa i wzbudzi ogólne zainteresowanie.

Stoisko firmowe z cateringiem kawowym – to się opłaca

Firmy, które zdecydują się na promocję swojej marki przy pomocy cateringu kawowego na pewno nie pożałują. Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna filiżanka aromatycznej kawy, przy której od razu lepiej się rozmawia i załatwia interesy. Jeżeli chcą Państwo, aby klienci zwrócili uwagę na dane stoisko, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wynajęcia profesjonalnego baristy na targi i eventy.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.