Świeże soki
i smoothies

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

Zastrzyk witamin

Świeżo wyciskany sok na konferencji, stoisku targowym lub eventowym będzie na pewno świetną atrakcją dla Państwa gości i klientów. Również stoisko z sokami na przerwach kawowych lub na imprezach firmowych to sprawdzony punkt marketingowy! Orzeźwiające połączenie jabłko-mięta, słodki sok ze świeżych pomarańczy a może zastrzyk witaminowy w postaci soku z dodatkiem marchewki lub szpinaku? Posiadamy profesjonalne, wolnoobrotowe wyciskarki do soków z warzyw i owoców.

Dzięki użyciu wyciskarki wolnoobrotowej która pracuje na wolnych obrotach podczas wyciskania cały sok wraz z tym co najlepsze trafia do Państwa szklanki i nie zostaje w wyciskarce! Jest to niezwykle ważny atut w dzisiejszej erze stawiania na zdrową żywność oraz wysoką jakość produktów. Nasze świeże soki są przygotowywane wyłącznie z najwyższej jakości świeżych warzyw i owoców.

Moc owoców

Smoothie Bar to kolejna z naszych eventowych usług. Ciekawe, pożywne i przepyszne smoothies owocowe to zdrowy sok witaminowy pełen pożywnych składników. Jest to idealne uzupełnienie diety w odpowiednią ilość owoców pełnych witamin i minerałów. Stąd tak duża popularność świeżych soków na różnego rodzaju wydarzeniach.

Sok smoothie na Państwa stoisku targowym, eventowym lub na przerwie kawowej podczas konferencji będzie świetną atrakcją dla gości i klientów. Zwłaszcza, że nasz smoothie bar pozwala przyrządzać sok witaminowy we wszystkich kolorach tęczy. Moc owoców w koktajlu w postaci smoothie truskawka-mango-banan w atrakcyjnym pomarańczowym kolorze? A może sok smoothie szpinak-jabłko-ananas w kolorze soczystej zieleni? Wszystko przygotujemy na bieżąco w profesjonalnych blenderach przystosowanych do pracy ciągłej i wydobywających z soków to, co najlepsze.

Nasza oferta na smoothies owocowe to także doskonały pomysł na urozmaicenie menu weselnego. Goście z pewnością docenią świeże soki na wesele serwowane w atrakcyjnej formie i kolorystyce dobranej do motywu przewodniego całej uroczystości.

Bar z sokami, smoothies - Vitter Pure
event firmowy BMW

Gwarancja zdrowia

Każdy sok przygotowywany jest przez naszych barmanów na bieżąco, na oczach gości oraz na ich specjalne zamówienie! Nasi barmani pomogą również wybrać odpowiednie połączenie smakowe oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania dotyczące ich pracy. Kolorowy bar ze świeżymi sokami przyciągnie Państwa klientów swoim świeżym i kolorowym wyglądem ale również gwarancją zdrowia i mocy witamin płynących z każdej porcji pysznego soku. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Państwu szczegółową ofertę!

Nasi barmani na pewno pomogą wybrać ciekawe połączenie smakowe oraz opowiedzą ciekawostki związane z ich pracą. Świeże owoce, naturalne jogurty, konfitury czy syropy, to jedyne składniki, na bazie których przygotowujemy owocowe koktajle na naszych Smoothie Barach. Takie sładniki najwyższej jakości, świetny sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa zapewniają świetną atrakcję dla Państwa klientów.

Idealna kompozycja

Czy jest coś, co bardziej przyciąga wzrok niż bajecznie kolorowe dekoracje? Ciekawy, świeży i kolorowy wygląd naszych Smoothie Barów to również sposób na zwrócenie uwagi gości czy uczestników wydarzenia na stoisko opatrzone dużym logo. Barwny smoothie bar na pewno zachęci Państwa potencjalnych klientów do zapoznania się z firmowym stoiskiem podczas imprezy targowej lub każdego innego eventu branżowego. Każdy będzie chciał sięgnąć po sok smoothie przyrządzony na żywo ze świeżo wyciśniętych owoców.

Podobnie jak wszystkie stoiska z naszej oferty, również bar serwujący smoothies owocowe może być w całości brandowany Państwa logo oraz kolorami identyfikującymi Państwa markę. Logo firmy możemy umieścić na froncie baru, plastikowych kubeczkach, a także na fartuchach naszej obsługi. Koktajle i soki są letnią alternatywą dla kawy i zdrowym zamiennikiem gazowanych napojów. Możemy zaserwować je na wystawie lub imprezie plenerowej, gdzie pomogą przełamać pierwsze lodu i wprowadzą bardziej swobodną atmosferę.

Dodatkowo nasz bar serwujący sok smoothie jest często łączony z naszym mobilnym barem kawowym. W ten sposób możemy stworzyć idealną kompozycję zimnych napojów dla osób pragnących ochłodzenia oraz ciepłej i aromatycznej kawy dla osób szukających porannego pobudzenia.

A może po prostu chcesz wyróżnić się z tłumu i zaoferować swoim pracownikom lub gościom coś innego? To właśnie moment, aby wprowadzić soki do biur, czyli mobilne bary z sokami i smoothie. Świeże owocowe soki to więcej kreatywności i zabawy dla całego zespołu. Możemy nawet stworzyć autorskie smoothie i nadać im niestandardowe nazwy związane z Twoimi produktami i usługami. Zajmujemy się dostawą świeżych soków do biur – zachęcamy do podjęcia stałej współpracy i wprowadzenia smoothie baru do firmy na stałe!

Bar z sokami, smoothies - stoisko mBank

Juice Bar
Na Twoim wydarzeniu

Świeżo wyciskane soki zyskują swoja popularność nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Wpływ mają na to własciwości zdrowotne napoju. Soki posiadają szeroką gamę zalet, takie jak wartości odżywcze w formie minerałów i witamin. Zaimponuj swoim partnerom przy organizacji wydarzenia i wybierz stoisko z sokami i smoothies Mobilny Barista.

Ze swojej strony gwarantujemy składniki wysokiej jakości, które nie są przetwarzane. Wszystkie soki i koktajle przygotowujemy na miejscu. Przez to każdy zainteresowany dostaje świeżą porcję witamin. W naszej ofercie posiadamy zarówno soki owocowe i soki warzywne. Kombinacje są dowolne. Dzięki temu nasza oferta trafia w różne gusta klientów. Staramy się poszerzać swoja ofertę i dopasować się do każdego zainteresowanego.

Juice bar na evencie robi wrażenie na szerokim gronie odbiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby kompozycje były satysfakcjonujące dla wszystkich. Jeżeli chcesz urozmaicić swoje wydarzenie wybierz stoisko z sokami i smoothies Mobilnego Baristy. Jesteśmy w stanie obsłużyć twoje wydarzenie w każdym zakątku świata. Jeżeli chcesz się z nami spotkać osobiście i zapytać o specjalną ofertę, nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Białymstoku, Łodzi, Katowicach, Bielsko-Białej, Łodzi i Trójmieście.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.

Wyceń swoją realizację

Przejdź do konfiguratora i powiedz o swoich potrzebach! Dzięki temu będziemy mogli przygotować ofertę skrojoną pod Ciebie.

Określ swoje potrzeby i wyceń realizację

*Otrzymasz od nas wycenę do 2 godzin, zazwyczaj wyrabiamy się w 30 minut 😉

Szybki kontakt:

Marcin Zalewski

785 Pokaż numer 785 246 585

Łukasz Kaliciński

531 Pokaż numer 531 161 476