Świeże soki
i smoothies

Zastrzyk witamin


Świeżo wyciskany sok na konferencji, stoisku targowym lub eventowym będzie na pewno świetną atrakcją dla Państwa gości i klientów. Również stoisko z sokami na przerwach kawowych lub na imprezach firmowych to sprawdzony punkt marketingowy! Orzeźwiające połączenie jabłko-mięta, słodki sok ze świeżych pomarańczy a może zastrzyk witaminowy w postaci soku z dodatkiem marchewki lub szpinaku? Posiadamy profesjonalne, wolnoobrotowe wyciskarki do soków z warzyw i owoców.


Dzięki użyciu wyciskarki wolnoobrotowej która pracuje na wolnych obrotach podczas wyciskania cały sok wraz z tym co najlepsze trafia do Państwa szklanki i nie zostaje w wyciskarce! Jest to niezwykle ważny atut w dzisiejszej erze stawiania na zdrową żywność oraz wysoką jakość produktów. Nasze świeże soki są przygotowywane wyłącznie z najwyższej jakości świeżych warzyw i owoców.

 

Moc owoców

Smoothie Bar, to kolejna z naszych eventowych usług. Ciekawe, pożywne i przepyszne smoothie na Państwa stoisku targowym, eventowym lub na przerwie kawowej podczas konferencji będzie świetną atrakcją dla Państwa gości i klientów. Moc owoców w koktajlu w postaci smoothie truskawka-mango-banan? A może zdrowy witaminowy koktajl szpinak-jabłko-ananas? Wszystko przygotujemy na bieżąco w profesjonalnych blendery do pracy ciągłej, w których przygotowujemy owocowe smoothies.

Bar z sokami, smoothies - Vitter Pure
event firmowy BMW

Gwarancja zdrowia

Każdy sok przygotowywany jest przez naszych barmanów na bieżąco, na oczach gości oraz na ich specjalne zamówienie! Nasi barmani pomogą również wybrać odpowiednie połączenie smakowe oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania dotyczące ich pracy. Kolorowy bar ze świeżymi sokami przyciągnie Państwa klientów swoim świeżym i kolorowym wyglądem ale również gwarancją zdrowia i mocy witamin płynących z każdej porcji pysznego soku. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Państwu szczegółową ofertę!

Nasi barmani na pewno pomogą wybrać ciekawe połączenie smakowe oraz opowiedzą ciekawostki związane z ich pracą. Świeże owoce, naturalne jogurty, konfitury czy syropy, to jedyne składniki, na bazie których przygotowujemy owocowe koktajle na naszych Smoothie Barach. Takie sładniki najwyższej jakości, świetny sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa zapewniają świetną atrakcję dla Państwa klientów.

Idealna kompozycja

Także ciekawy, świeży i kolorowy wygląd naszych Smoothie Barów na pewno zachęci Państwa potencjalnych klientów do zapoznania się z Państwa targowym lub eventowym stoiskiem firmowym. Tak, jak wszystkie nasze oferty również nasz Smoothie Bar może być w całości brandowany Państwa logo. Oferujemy logo Państwa firmy na froncie baru, plastikowych kubeczkach a także na fartuchach naszej obsługi. Nasze Smoothie Bary są często łączone z naszym mobilnym barem kawowym tworząc idealną kompozycję.

Bar z sokami, smoothies - stoisko mBank

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.