Mobilny barista Bielsko-Biała

Mobilny bar kawowy Bielsko-Biała i okolice

Dobra kawa jest podstawą udanego dnia, dlatego warto pomyśleć o zapewnieniu dawki energii również podczas organizowanych eventów. Jako profesjonalni bariści oferujemy catering kawowy, który doskonale sprawdzi się podczas różnych wydarzeń. Imprezy zamknięte, konferencje czy targi to miejsca, w których nie może zabraknąć najlepszej jakości kawy. Nasze mobilne bary kawowe stanowią idealne rozwiązanie, pozwalające zdobyć nowych kontrahentów i zatroszczyć się o relacje ze współpracownikami. Serwujemy gorące napoje pod szyldem marek naszych Klientów – usługę kierujemy przede wszystkich do firm, które pragną kompleksowo zadbać o własny wizerunek.

Zawód baristy, czyli jak wyrazić miłość do kawy

Łączymy pasję z umiejętnościami, dzięki czemu możemy oferować mobilny bar w Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach firmom, które chcą postawić na nowoczesny marketing. Nasza codzienna praca opiera się przede wszystkim na kontakcie z ludźmi, a wierzymy, że nic tak nie łączy osób jak filiżanka aromatycznej kawy. Poszukując ciekawej atrakcji, warto skorzystać z usług profesjonalisty, jakim jest barista w Bielsku-Białej.

zawod baristy czyli jak wyrazic milosc do kawy
pokazy i warsztaty baristyczne

Atrakcja na wydarzeniu Bielsko-Biała

Wyobraź sobie jak zmęczeni całodziennymi prezentacjami goście widzą nagle bar z kawą. Podchodzą i proszą o ulubione latte czy espresso. Tego typu atrakcja zachwyci każdą dorosłą osobę, pracującą cały dzień na wysokich obrotach. Zapewnienie profesjonalnego baristy na wydarzeniu na pewno stworzy pozytywne skojarzenia z Twoją firmą, marką, produktami. Barista może również przygotować Twoim gościom świeżo wyciskane soki. Bar serwujący zarówno wyborną kawę, jak i świeże soki z pomarańczy przyciągnie uwagę wszystkich gości, również tych młodszych i niepijących kawy.

Barista w Bielsko-Białej

Nasi bariści są w stanie dojechać do praktycznie każdego zakątka Bielsko-Białej i okolic. Nie musisz martwić się o opóźnienia, niepełne wyposażenie baru, czy niekompetentnych baristów. Jesteśmy solidną firmą, która stawia na najwyższą jakość usług. Nie uznajemy kompromisów, także jeżeli wybierzesz naszych baristów, możesz być pewien punktualności, miłej obsługi, nowoczesnego wyposażenia baru i oczywiście wybornej kawy.

logo na kubkach papierowych

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.