Mobilny barista Bielsko-Biała

Mobilny bar kawowy Bielsko-Biała i okolice

Dobra kawa jest podstawą udanego dnia, dlatego warto pomyśleć o zapewnieniu dawki energii również podczas organizowanych eventów. Jako profesjonalni bariści oferujemy catering kawowy, który doskonale sprawdzi się podczas różnych wydarzeń. Imprezy zamknięte, konferencje czy targi to miejsca, w których nie może zabraknąć najlepszej jakości kawy. Nasze mobilne bary kawowe stanowią idealne rozwiązanie, pozwalające zdobyć nowych kontrahentów i zatroszczyć się o relacje ze współpracownikami. Serwujemy gorące napoje pod szyldem marek naszych Klientów – usługę kierujemy przede wszystkich do firm, które pragną kompleksowo zadbać o własny wizerunek.

Zawód baristy, czyli jak wyrazić miłość do kawy

Łączymy pasję z umiejętnościami, dzięki czemu możemy oferować mobilny bar w Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach firmom, które chcą postawić na nowoczesny marketing. Nasza codzienna praca opiera się przede wszystkim na kontakcie z ludźmi, a wierzymy, że nic tak nie łączy osób jak filiżanka aromatycznej kawy. Poszukując ciekawej atrakcji, warto skorzystać z usług profesjonalisty, jakim jest barista w Bielsku-Białej.

zawod baristy czyli jak wyrazic milosc do kawy

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.