Pokazy baristyczne w Bielsku-Białej

Pokazy baristów Bielsko-Biała i okolice

Nic nie pobudza tak jak filiżanka świeżo zaparzonej kawy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ponieważ dla nas kawa jest nie tylko energetyzującym napojem, ale ogromną pasją, która zajmujemy się od wielu lat. Chcemy udowodnić, że każdy może sam przygotować kubek aromatycznego płynu, dlatego oferujemy przeprowadzenie profesjonalnych warsztatów baristycznych, na których nawet największy miłośnik kawy pozna wyjątkowe ziarna z innej perspektywy. Zajęcia stanowią doskonałą okazję dla firm, które pragną stworzyć interesującą atrakcję dla potencjalnych klientów, kontrahentów czy pracowników. Pokazy baristów w Bielsku-Białej i okolicach realizujemy na zlecenie zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Podczas wykładów uczymy, jak każdego dnia bez obciążania portfela przygotować pyszną kawę w domowej kuchni. Omawiamy różne metody parzenia ziaren, prezentujemy sposoby na idealne latte, a także poruszamy wiele innych tematów, zgodnie z preferencjami Klienta.

Pokazy baristów

Magia kawy na warsztatach baristycznych

Zarażamy miłością do czarnych ziaren już od wielu lat – doskonale wiemy, jak przeprowadzić ciekawy pokaz baristyczny, z którego goście wyjdą zadowoleni i chętni spróbowania swoich sił za domowym młynkiem. Zależy Państwu na włączeniu skutecznego, choć nietypowego działania do marketingu swojej firmy? Warto rozważyć oryginalne rozwiązanie, jakim są warsztaty baristyczne w Bielsku-Białej – niezastąpiona atrakcja podczas każdego organizowanego wydarzenia.

Zrób sam kawę jak z kawiarni

Wiele osób jest ogromnymi fanami kaw stworzonych przez profesjonalnych baristów. Jednak wykonanie samodzielnie idealnego kawiarnianego latte czy cappuccino po przeczytaniu kilku artykułów w internecie jest często i tak skazane na porażkę. Do stworzenia idealnej kawy potrzeba zazwyczaj tak zwanego know-how. Ta szczególna wiedza, wyczucie, niuanse zostaną przekazane na pokazie przez naszego baristę. Dzięki temu uczestnicy warsztatów spróbują w domu powtórzyć pokazowe kawy i z pewnością im się to uda. A skoro domowy eksperyment zakończy się powodzeniem, to na pewno poinformują o tym bliskich. Dlatego jest to bardzo ciekawa forma marketingu, która może dać naprawdę dobre efekty. Zachwyceni uczestnicy pokazu sami z siebie będą reklamować Twoją markę, przykładowo pokazując swoim znajomym, jak zrobić idealne latte.

Dostarczymy kawę

Wystarczy że skontaktujesz się z nami, a my przygotujemy specjalną ofertę. Zadbamy o to, aby była atrakcyjna cenowo i spełniała wszystkie Twoje wymagania. Dostosujemy program pokazu do Twoich oczekiwań i odpowiednio go zmodyfikujemy. Wystarczy że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my od razu podchwycimy Twój pomysł i podpowiemy najciekawsze rozwiązania. Zamawiając nasz pokaz baristyczny do swojej firmy, na event czy imprezę okolicznościową w Bielsku-Białej, znacznie uprzyjemnisz gościom czas spędzany na wydarzeniu. Wzbudzisz również dzięki temu pozytywne skojarzenia ze swoją marką, produktami i usługami. Filiżanka gorącej i pachnącej kawy na pewno zostanie w pamięci Twoich gości i będą życzliwej spoglądali na Ciebie i Twoją firmę.

Oryginalne atrakcje

Pokaz baristyczny jest naprawdę ciekawym i oryginalnym urozmaiceniem każdego wydarzenia. Szczególnie warto zdecydować się na taki pokaz jeżeli Twój event będzie odbywał się w ciągu dnia. Twoi goście zmęczeni po zabieganym poranku entuzjastycznie zaregują na aromat i smak kawy. Dlatego zamawiając u nas pokazy baristyczne, możesz być pewien, że Twoi goście będą zachwyceni i zapamiętają Twój event na długo.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.