Pokazy baristyczne w Bielsku-Białej

Pokazy baristów Bielsko-Biała i okolice

Nic nie pobudza tak jak filiżanka świeżo zaparzonej kawy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ponieważ dla nas kawa jest nie tylko energetyzującym napojem, ale ogromną pasją, która zajmujemy się od wielu lat. Chcemy udowodnić, że każdy może sam przygotować kubek aromatycznego płynu, dlatego oferujemy przeprowadzenie profesjonalnych warsztatów baristycznych, na których nawet największy miłośnik kawy pozna wyjątkowe ziarna z innej perspektywy. Zajęcia stanowią doskonałą okazję dla firm, które pragną stworzyć interesującą atrakcję dla potencjalnych klientów, kontrahentów czy pracowników. Pokazy baristów w Bielsku-Białej i okolicach realizujemy na zlecenie zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Podczas wykładów uczymy, jak każdego dnia bez obciążania portfela przygotować pyszną kawę w domowej kuchni. Omawiamy różne metody parzenia ziaren, prezentujemy sposoby na idealne latte, a także poruszamy wiele innych tematów, zgodnie z preferencjami Klienta.

Pokazy baristów

Magia kawy na warsztatach baristycznych

Zarażamy miłością do czarnych ziaren już od wielu lat – doskonale wiemy, jak przeprowadzić ciekawy pokaz baristyczny, z którego goście wyjdą zadowoleni i chętni spróbowania swoich sił za domowym młynkiem. Zależy Państwu na włączeniu skutecznego, choć nietypowego działania do marketingu swojej firmy? Warto rozważyć oryginalne rozwiązanie, jakim są warsztaty baristyczne w Bielsku-Białej – niezastąpiona atrakcja podczas każdego organizowanego wydarzenia.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.