Mobilny barista Poznań

Mobilny bar kawowy Poznań

Zapraszamy do współpracy klientów zainteresowanych usługami realizowanymi przez mobilny bar kawowy w Poznaniu. Targi, eventy, konferencje, a także spotkania o innym charakterze – pracujemy wszędzie tam, gdzie wskazana jest przerwa na dobrą kawę. Z doświadczenia wiemy, że aromat świeżo zaparzonej kawy jest tym, co przyciągnie kontrahentów do Państwa stoiska i zatrzyma przy nim na dłużej. Dobrze przygotowana kawa to przecież sposób na pobudzenie i chwilę przyjemności, a tego potrzebuje każdy z nas.

Udany event z baristą

Decydując się na obsługę mobilnego baru kawowego, zyskują Państwo usługę szytą na miarę potrzeb przedsiębiorstwa. Zapewniamy logo firmy na kubkach lub stroju baristy, realizujemy interesujące pokazy i warsztaty, a co najważniejsze – parzymy wyśmienitą kawę. Elegancki bar, najlepsze ekspresy ciśnieniowe, wyselekcjonowane gatunki świeżo palonych ziaren, a do tego profesjonalna obsługa – zadbamy, by nasz barista w Poznaniu uczynił na Państwa partnerach biznesowych jak najlepsze wrażenie, a samo stoisko oraz marka zapadły w pamięć na bardzo długo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

udany event z barista
kawy z pianka kawy

Mobilny Barista Poznań

Jako Mobilny Barista działamy w różnych miejscach w Polsce, także w Poznaniu. To tutaj bierzemy udział w licznych targach, konferencjach, a także eventach branżowych. Jeśli więc szukają Państwo cateringu kawowego na organizowane wydarzenie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi bariści to specjaliści w przygotowywaniu przepysznych i niezwykle aromatycznych napojów kawowych. A przy kawie – jak wiadomo – toczą się przecież najlepsze rozmowy, także biznesowe.

Ponadto na wydarzenia odbywające się w Poznaniu Mobilny Barista może zaproponować również bogatą ofertę barów ze świeżymi sokami, czekoladą, herbatą czy lemoniadą. Nie poprzestajemy wyłącznie na serwowaniu kawy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta. Nasi bariści pomogą Państwu w wyborze konkretnego rozwiązania, a także służą profesjonalną poradą w kwestii doboru gatunku kaw czy herbat, a także rodzajów czekolad czy soków. Zachęcamy zatem wszystkich, którzy organizują wydarzenia branżowe w Poznaniu do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.