Pokazy i warsztaty baristyczne w Poznaniu

Profesjonalne pokazy baristów Poznań

Organizowane przez naszą firmę pokazy baristów w Poznaniu to usługa skierowana do Klientów zainteresowanych wzbogaceniem eventów, konferencji czy spotkań targowych ciekawym akcentem kawowym. Mając do dyspozycji mobilny bar kawowy, jesteśmy w stanie zorganizować warsztaty i pokazy baristyczne we wskazanym miejscu, a także dostosować je do Państwa potrzeb pod kątem czasu i tematyki spotkania.

Warsztaty kawowe w Poznaniu cieszą się bardzo dużą popularnością wśród firm organizujących wydarzenia promocyjne, ale nie tylko. Wraz z naszym mobilnym barem kawowym mieliśmy okazję uczestniczyć w licznych eventach towarzyszących promocji nowej oferty czy produktu wprowadzanego na rynek przez znane i cenione na całym świecie marki. Dzięki temu zyskaliśmy doświadczenie w prowadzaniu pokazów baristów zarówno w Poznaniu, jak również w innych miastach w Polsce.

Wydarzenia, takie jak warsztaty, targi, szkolenia czy eventy firmowe to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. A przecież nic tak nie sprzyja miłym rozmowom, jak kawa. Podczas warsztatów kawowych można nie tylko dobrze się bawić, ale również zyskać wiele znajomości i nawiązać długoletnie relacje. Jeśli zatem planują Państwo organizację wydarzenia branżowego na terenie Poznania, nie zapomnijcie o kawie! Zachęcamy do kontaktu, a opowiemy Państwu więcej o pokazach baristów oraz warsztatach kawowych.

Pokazy baristów

Spotkania wzbogacone warsztatami baristycznymi

Jak przygotować idealne espresso? W jaki sposób wydobyć z czarnych ziaren głębię smaku i aromatu? Choć większość z nas lubi wypić filiżankę dobrej kawy, to jednak rzadko zastanawiamy się, czego potrzeba, aby ją przyrządzić. Warsztaty baristyczne w Poznaniu to spotkania, które przybliżą świat kawy i odkryją przed uczestnikami jej sekrety. Podczas pokazów baristycznych demonstrujemy latte art, opowiadamy o alternatywnych sposobach parzenia oraz dzielimy się naszą miłością do kawy. Dzięki profesjonalnym warsztatom baristycznym każde spotkanie zyska interesującą oprawę, przyciągając kontrahentów i pozostając w ich pamięci na długo.

Kawa to temat rzeka. O jej różnorodności można opowiadać przez długie godziny. Dobrą okazją do tego są warsztaty kawowe organizowane przez nas w Poznaniu. Prowadzone są przez pełnych pasji baristów, którzy o kawie wiedzą wiele i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Dzięki temu w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką paletę różnorodnych warsztatów kawowych. Organizujemy nie tylko pokazy baristów, ale również uczymy naszych uczestników rozpoznawania ziaren kawy czy pokazujemy, na czym polega wyjątkowa sztuka tworzenia rysunków oraz wzorów z mleka na powierzchni kawy.

Takie warsztaty to nie tylko gratka dla miłośników kawy, ale również dla wszystkich, którzy lubią wspólne spędzanie czasu przy dobrej zabawie. Naszym kursom niewątpliwie towarzyszy bowiem bardzo pozytywny klimat, który uczestnicy zapamiętują na długi czas. Zapewniamy, że nasze pokazy baristów ocieplą wizerunek Państwa firmy oraz wzbudzą niemałe zainteresowanie. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.