Pokazy i warsztaty baristyczne w Poznaniu

Profesjonalne pokazy baristów Poznań

Organizowane przez naszą firmę pokazy baristów w Poznaniu to usługa skierowana do Klientów zainteresowanych wzbogaceniem eventów, konferencji czy spotkań targowych ciekawym akcentem kawowym. Mając do dyspozycji mobilny bar kawowy, jesteśmy w stanie zorganizować warsztaty i pokazy baristyczne we wskazanym miejscu, a także dostosować je do Państwa potrzeb pod kątem czasu i tematyki spotkania.

Pokazy baristów

Spotkania wzbogacone warsztatami baristycznymi

Jak przygotować idealne espresso? W jaki sposób wydobyć z czarnych ziaren głębię smaku i aromatu? Choć większość z nas lubi wypić filiżankę dobrej kawy, to jednak rzadko zastanawiamy się, czego potrzeba, aby ją przyrządzić. Warsztaty baristyczne w Poznaniu to spotkania, które przybliżą świat kawy i odkryją przed uczestnikami jej sekrety. Podczas pokazów baristycznych demonstrujemy latte art, opowiadamy o alternatywnych sposobach parzenia oraz dzielimy się naszą miłością do kawy. Dzięki profesjonalnym warsztatom baristycznym każde spotkanie zyska interesującą oprawę, przyciągając kontrahentów i pozostając w ich pamięci na długo.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.