Mobilny barista Katowice

Mobilny bar kawowy Katowice

Chcesz w nietuzinkowy sposób zaprezentować swoją firmę podczas różnego rodzaju wydarzeń, m.in. konferencji, targów czy tzw. dni otwartych? Proponujemy mobilny bar kawowy w Katowicach oraz w innych miastach Polski. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w przygotowywaniu tego typu oprawy stoiska, niezależnie od branży, w jakiej prosperuje firma. Nasi profesjonalni bariści dokładają wszelkich starań, by z klasą i na najwyższym poziomie serwować kawę wszystkim zainteresowanym.

Event z baristą

Coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie mobilnego baru kawowego, dzięki któremu ich marka kojarzy się klientom jeszcze bardziej pozytywnie i zachęca do odwiedzin stoiska promocyjnego. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę baru oraz wysoką jakość świadczonych usług. Starannie dobieramy gatunki ziaren kawy, by Twoi partnerzy biznesowi oraz klienci byli zachwyceni jej aromatem. Barista w Katowicach i innym mieście zadba o jej właściwe przygotowanie i podanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

drukarka do kawy na targi samsunga
mobilny bar z świeżymi sokami dla PZU

Wydarzenie w Katowicach

Nasza firma – Mobilny Barista jak nazwa wskazuje, może przyjechać do dowolnego miejsca w Katowicach. Barista uświetni Twoje wydarzenie wyborną kawą i doda energii Twoim gościom. Barista przyjedzie wraz z pełnym wyposażeniem potrzebnym do parzenia kawy. Profesjonalny ekspres, ziarna o najwyższej jakości, stoisko, kubeczki, jak i różne mleka oraz napoje roślinne to podstawa wyposażenia naszego baristy. Zachwyć swoich gości wyjątkową atrakcją.

Mobilny barista

Żadne ważne wydarzenie nie może odbyć się bez ciekawych atrakcji. To one przyciągają uwagę gości i sprawiają, że patrzą na Twoją markę oraz produkty znacznie przychylniej. Kawa jest jednym z najważniejszych punktów dnia w życiu wielu ludzi. Dlatego widząc ją na Twoim evencie, na pewno nie będą zawiedzeni. Aromatyczna, świeżo zmielona kawa, kremowe spienione mleko są czynnikami, które automatycznie poprawiają wszystkim humor. Zaufaj nam i zarezerwuj baristę, a nie pożałujesz!

kawa i ekspresy do biur

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.