Mobilny barista Katowice

Mobilny bar kawowy Katowice

Pragną Państwo w nietuzinkowy sposób zaprezentować swoją firmę podczas różnego rodzaju wydarzeń, m.in. konferencji, targów czy tzw. dni otwartych? Proponujemy mobilny bar kawowy w Katowicach oraz w innych miastach Polski. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w przygotowywaniu tego typu oprawy stoiska, niezależnie od branży, w jakiej prosperuje firma. Nasi profesjonalni bariści dokładają wszelkich starań, by z klasą i na najwyższym poziomie serwować kawę wszystkim zainteresowanym.

Event z baristą

Coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie mobilnego baru kawowego, dzięki któremu ich marka kojarzy się klientom jeszcze bardziej pozytywnie i zachęca do odwiedzin stoiska promocyjnego. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę baru oraz wysoką jakość świadczonych usług. Starannie dobieramy gatunki ziaren kawy, by Państwa partnerzy biznesowi oraz klienci byli zachwyceni jej aromatem. Barista w Katowicach i innym mieście zadba o jej właściwe przygotowanie i podanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Więcej:

Kawa i ekspresy do biur

Sprawdź

Targi / konferencje

Sprawdź

Pokazy / warsztaty

Sprawdź

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.