Catering kawowy w Katowicach - eventy, targi, konferencje

Catering kawowy Katowice

Wysokiej klasy catering kawowy w Katowicach w ostatnim czasie wyraźnie zyskuje na popularności, co wynika z dynamicznego rozwoju tego miasta i faktu, że staje się nie tylko sercem Śląska, ale również ważnym centrum kulturowo-gospodarczym całego kraju. Liczne sale konferencyjne są świetnym miejscem na organizację różnego typu eventów branżowych. Cieszymy się, że często jesteśmy częścią tych wydarzeń, a nasi bariści na targach i spotkaniach biznesowych umacniają profesjonalny wizerunek zarówno naszej marki, jak i współpracujących z nami klientów.

Catering kawowy w Katowicach jest chętnie wybierany na różnego rodzaju targi, eventy branżowe, konferencje i nie tylko. To świetne urozmaicenie tego typu wydarzeń. Okazja do krótkiej przerwy przy kawie sprzyja rozmowom i nawiązywaniu nowych znajomości, także biznesowych. Jeśli więc zależy Państwu na tym, by uczestnicy mogli się na chwilę zrelaksować podczas intensywnego eventu, poczęstujcie ich kubeczkiem pysznej i aromatycznej kawy. Decydując się na współpracę z naszym cateringiem kawowym, otrzymają Państwo wsparcie profesjonalnego baristy, najlepsze urządzenia do parzenia kawy oraz jakościowe ziarna pochodzące z naszej palarni. Zapraszamy do współpracy!

Bar kawowi, bar z sokami

Kreatywny barista na targach

Przygotowane przez nas kawy zachwycają nie tylko smakiem, ale także wyglądem. Praca baristy na targach i innych spotkaniach o ważnym znaczeniu biznesowym nie należy do łatwych ze względu na liczbę osób zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług. Nawiązując jednak współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, że każdy z gości otrzyma idealny napój – pracownicy odpowiedzialni za obsługę cateringu kawowego posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne, mają też dostęp do wysokiej klasy ziaren i ekspresów. Na życzenie klientów przygotowują również dekoracje Latte Art. Kreatywność i zmysł artystyczny sprawiają, że każdy polecony przez nas barista na targi w Katowicach zawsze cieszy się uznaniem gości.

Decydując się na współpracę z baristą na targi w Katowicach, mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie od A do Z. Nasz mobilny bar to coś więcej niż standardowe stoisko z kawą. Dbamy o to, by każdy uczestnik, który będzie brał udział w wydarzeniu, otrzymał od nas gorący napój najlepszej jakości. Dlatego też naszą kawę wykonujemy w najnowocześniejszych, wysokowydajnych ekspresach oraz wykorzystując znakomite składniki, w tym świeżo mielone ziarna prosto z naszej palarni. Tak przygotowana kawa to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Jak skorzystać z cateringu kawowego?

Wszystkich klientów zainteresowanych naszą propozycją zapraszamy do kontaktu – ofertę dostosowujemy do indywidualnych preferencji, gwarantując kompleksową obsługę wraz z dowozem zespołu i sprzętu na miejsce wydarzenia. Naszym priorytetem jest to, by dzięki cateringowi kawowemu pozytywnie wpłynąć na umocnienie wizerunku obsługiwanej firmy w opinii publiczności. Z tego względu mogą być Państwo pewni, że profesjonalnie i z zaangażowaniem podejdziemy do każdego zlecenia.

Nasz barista na targi w Katowicach przyjedzie do Państwa z pełnym wyposażeniem. Dbamy bowiem o to, aby nasi klienci nie musieli się już niczym martwić. To my zapewniamy profesjonalne wsparcie baristyczne, najlepsze urządzenia do przygotowywania różnego rodzaju kaw, wszelkie niezbędna akcesoria i dodatki, a także – jeśli wyrażą Państwo taką ochotę – ziarna kawy z naszej palarni. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na każde nurtujące pytanie i przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.