Catering kawowy w Katowicach - eventy, targi, konferencje

Catering kawowy Katowice

Wysokiej klasy catering kawowy w Katowicach w ostatnim czasie wyraźnie zyskuje na popularności, co wynika z dynamicznego rozwoju tego miasta i faktu, że staje się nie tylko sercem Śląska, ale również ważnym centrum kulturowo-gospodarczym całego kraju. Liczne sale konferencyjne są świetnym miejscem na organizację różnego typu eventów branżowych. Cieszymy się, że często jesteśmy częścią tych wydarzeń, a nasi bariści na targach i spotkaniach biznesowych umacniają profesjonalny wizerunek zarówno naszej marki, jak i współpracujących z nami klientów.

Bar kawowi, bar z sokami

Kreatywny barista na targach

Przygotowane przez nas kawy zachwycają nie tylko smakiem, ale także wyglądem. Praca baristy na targach i innych spotkaniach o ważnym znaczeniu biznesowym nie należy do łatwych ze względu na liczbę osób zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług. Nawiązując jednak współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, że każdy z gości otrzyma idealny napój – pracownicy odpowiedzialni za obsługę cateringu kawowego posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne, mają też dostęp do wysokiej klasy ziaren i ekspresów. Na życzenie klientów przygotowują również dekoracje Latte Art. Kreatywność i zmysł artystyczny sprawiają, że każdy polecony przez nas barista na targi w Katowicach zawsze cieszy się uznaniem gości.

Jak skorzystać z cateringu kawowego?

Wszystkich klientów zainteresowanych naszą propozycją zapraszamy do kontaktu – ofertę dostosowujemy do indywidualnych preferencji, gwarantując kompleksową obsługę wraz z dowozem zespołu i sprzętu na miejsce wydarzenia. Naszym priorytetem jest to, by dzięki cateringowi kawowemu pozytywnie wpłynąć na umocnienie wizerunku obsługiwanej firmy w opinii publiczności. Z tego względu mogą być Państwo pewni, że profesjonalnie i z zaangażowaniem podejdziemy do każdego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.