Katowice - ekspresy do kawy, kawa do biura, wynajem i dzierżawa ekspresów do kawy

Smaczna kawa do biura Katowice

Wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom Klientów, naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować do konkretnej firmy, m.in. do liczby pracowników, charaktery spotkania oraz możliwości budżetowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachową i rzetelną obsługę serwisową. W cenie wynajmu ekspresu do kawy, oferujemy pakiety aromatycznej, świeżo palonej kawy i wszelkie dodatkowe usługi związane z tym urządzeniem, m.in. kompleksowy serwis, filtry i środki czystości, dostarczenie instalacji przyłącza wody do ekspresu do kawy. Zapewniamy również przeszkolenie w obsłudze sprzętu i gwarantujemy bieżącą pomoc telefoniczną w trakcie trwania umowy na dostawy kawy do biura. Firmy oferujące wynajem ekspresów do kawy w Katowicach, w przypadku ewentualnej awarii, otrzymują od nas urządzenie zastępcze do czasu naprawy uszkodzonego modelu.

ekspresy i kawa do biura

Ekspres do kawy – dla kogo?

Nasze ekspresy do kawy w Katowicach i okolicznych miejscowościach sprawdzą się w hotelach i pensjonatach, a także na stoiskach firmowych podczas targów oraz na rozmaitych eventach. To obowiązkowe wyposażenie restauracji, kawiarni, barów i cukierni. Przede wszystkim jednak dzierżawę profesjonalnego ekspresu kawowego oraz dostawy smacznej kawy do biura polecamy przedsiębiorstwom – zarówno małym firmom, instytucjom publicznym, jak i dużym spółkom oraz korporacjom.

Wynajem ekspresu do kawy

Jeśli interesuje więc Państwa wynajęcie ekspresu do kawy oraz regularnie dostarczana kawa do biura w Katowicach lub okolicznych miejscowościach, zapraszamy do kontaktu z nami i przejrzenia dostępnej oferty.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.