Katowice - ekspresy do kawy, kawa do biura, wynajem i dzierżawa ekspresów do kawy

Smaczna kawa do biura Katowice

Wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom Klientów, naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować do konkretnej firmy, m.in. do liczby pracowników, charaktery spotkania oraz możliwości budżetowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachową i rzetelną obsługę serwisową. W cenie wynajmu ekspresu do kawy, oferujemy pakiety aromatycznej, świeżo palonej kawy i wszelkie dodatkowe usługi związane z tym urządzeniem, m.in. kompleksowy serwis, filtry i środki czystości, dostarczenie instalacji przyłącza wody do ekspresu do kawy. Zapewniamy również przeszkolenie w obsłudze sprzętu i gwarantujemy bieżącą pomoc telefoniczną w trakcie trwania umowy na dostawy kawy do biura. Firmy oferujące wynajem ekspresów do kawy w Katowicach, w przypadku ewentualnej awarii, otrzymują od nas urządzenie zastępcze do czasu naprawy uszkodzonego modelu.

ekspresy i kawa do biura

Ekspres do kawy – dla kogo?

Nasze ekspresy do kawy w Katowicach i okolicznych miejscowościach sprawdzą się w hotelach i pensjonatach, a także na stoiskach firmowych podczas targów oraz na rozmaitych eventach. To obowiązkowe wyposażenie restauracji, kawiarni, barów i cukierni. Przede wszystkim jednak dzierżawę profesjonalnego ekspresu kawowego oraz dostawy smacznej kawy do biura polecamy przedsiębiorstwom – zarówno małym firmom, instytucjom publicznym, jak i dużym spółkom oraz korporacjom.

Wyjątkowa kawa

Dlaczego warto wybrać kawę od nas? Nasza palarnia the White Bear jest już znaną marką w świecie smakoszy kaw o wysokiej jakości. W przeciwieństwie do zwykłych kaw obecnych w supermarketach nasze ziarna kawy są specjalnie wyselekcjonowane. Nasze ziarna nie leżą miesiącami w magazynach, gdzie ich głęboki aromat powoli się ulatnia. Dbamy, aby aby kawa the White Bear jak najszybciej trafiła do klienta. Dzięki temu wyjątkowa głębia smaku, zapachu może być smakowana zarówno przez Ciebie jak i przez Twoich pracowników.

Kawa i ekspres do biura

Warto wybrać wynajem ekspresów do kawy od Mobilnego Baristy, gdyż dzięki temu będziesz pewien wysokiej jakości. Ekspresy są nowoczesne i znajdują się już w wielu firmach z całej Polski, jak również w Katowicach. Dzięki nim Ty i Twoi pracownicy będziecie mieli codziennie świeżą i gorącą kawę. A jeżeli zdarzy się usterka, nie ma problemu. Nasi kompetentni serwisanci sprawnie zajmą się zepsutym ekspresem, aby szybko mógł wrócić do serwowania kawy. A jeżeli do ekspresu dobierzesz jeszcze kawę, wtedy już będziesz miał absolutną pewność, że Twoi pracownicy Cię pokochają. Aromatyczna kawa z palarni the White Bear jest naprawdę najwyższej jakości, o czym świadczy ilość pozytywnych opinii.

Wynajem ekspresu w Katowicach

Wynajem ekspresów do kawy jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem niż kupno własnego sprzętu. My jako dostawcy kawy do biura o najwyższej jakości, oferujemy również oczywiście ekspresy o najwyższej jakości. Oferujemy również atrakcyjne ceny, adekwatne do serwowanej przez nas jakości. Dlatego już teraz możesz zdecydować się wynajem ekspresów oraz regularne dostawy kawy. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o samodzielne serwisowanie, kupowanie kawy, czy środków do konserwacji ekspresu. My zajmiemy się wszystkim. Tobie zostawiamy tylko delektowanie się aromatyczną kawą.

Jeśli interesuje więc Państwa wynajęcie ekspresu do kawy oraz regularnie dostarczana kawa do biura w Katowicach lub okolicznych miejscowościach, zapraszamy do kontaktu z nami i przejrzenia dostępnej oferty.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.