Pokazy i warsztaty baristyczne w Katowicach

Pokazy baristów Katowice

Podczas warsztatów baristycznych uczestnicy wprowadzani są w niezwykły i tajemniczy świat kawy. Poznają sekrety przygotowywania i serwowania tego wspaniałego napoju. To jednak nie wszystko! Zyskują oni także możliwość spróbowania doskonałych kaw, sporządzonych przez prawdziwych mistrzów. Aromatyczne latte, espresso jak z włoskiej kawiarni czy artystyczne cappuccino – różnorodne napoje czekają na każdego, kto przybędzie na warsztaty baristyczne w Katowicach!

Pokazy baristów

Event z warsztatami baristycznymi

Coraz więcej firm decyduje się uświetniać organizowane przez siebie eventy różnorodnymi atrakcjami. Należą do nich także wieczory z kawiarzami. Oferowane przez nas pokazy baristów w Katowicach i innych miastach zawsze dostosowujemy do charakteru wydarzenia i do oczekiwań naszych Klientów. Ich tematyka może obejmować różnorodne aspekty, np. selekcjonowanie ziaren, sposoby przyrządzania kawy czy tworzenie rysunków z mleka. Jeśli i Państwo pragną uatrakcyjnić firmowe wydarzenie pokazami baristów, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.