Pokazy i warsztaty baristyczne w Katowicach

Pokazy baristów Katowice

Podczas warsztatów baristycznych uczestnicy wprowadzani są w niezwykły i tajemniczy świat kawy. Poznają sekrety przygotowywania i serwowania tego wspaniałego napoju. To jednak nie wszystko! Zyskują oni także możliwość spróbowania doskonałych kaw, sporządzonych przez prawdziwych mistrzów. Aromatyczne latte, espresso jak z włoskiej kawiarni czy artystyczne cappuccino – różnorodne napoje czekają na każdego, kto przybędzie na warsztaty baristyczne w Katowicach!

Nasze kursy baristyczne w Katowicach przeznaczone są zarówno dla kawoszy, jak i dla amatorów, chcących podszkolić się w temacie przygotowywania pysznych i aromatycznych napojów. Dbamy o to, aby dopasowywać tematykę oraz charakter warsztatów do uczestników wydarzenia. Dzięki temu nikt się na nich nie nudzi i każdy ma szansę wynieść z kursu maksimum wiedzy oraz umiejętności. Takie warsztaty baristyczne nie są klasycznym szkoleniem – wręcz przeciwnie. To naprawdę ciekawe wydarzenie, na którym jest mnóstwo interesujących oraz angażujących zadań. Parzymy różne gatunki kaw, poznajemy ciekawostki na temat ziaren, a także uczymy się sztuki malowania mlekiem na powierzchni kawy, czyli latte art. Nasi bariści dbają, aby czas spędzony na warsztatach pozostał dla wszystkich uczestników miłym wspomnieniem. Jeśli chcą Państwo zorganizować tego typu kurs baristyczny w Katowicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy Państwu najlepsze rozwiązanie i wspólnie ustalimy scenariusz warsztatów.

Pokazy baristów

Event z warsztatami baristycznymi

Coraz więcej firm decyduje się uświetniać organizowane przez siebie eventy różnorodnymi atrakcjami. Należą do nich także wieczory z kawiarzami. Uczestnicy wydarzenia na pewno z wielką chęcią skorzystają z szansy zdobycia nowych umiejętności w temacie parzenia kawy. To gratka dla kawoszy i nie tylko. Takie warsztaty są także świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz nawiązania nowych znajomości. Organizowane przez nas kursy baristyczne w Katowicach nieprzerwanie od kilku lat cieszą się ogromną popularnością, dlatego z pełną świadomością możemy potwierdzić, że jest to bez wątpienia ciekawa atrakcja na event branżowy czy promocyjny. Kursy baristyczne w Katowicach przygotowane przez Mobilnego Baristy to nie tylko wysoka wartość merytoryczna, ale również znakomitej jakości składniki oraz najnowocześniejsze urządzenia do parzenia kawy. Warsztaty kawowe to niepowtarzalna możliwość zdobycia cennej wiedzy i praktycznych umiejętności od najlepszych baristów, którzy ze względu na swoje doświadczenie mogą zagwarantować profesjonalną, a zarazem przemiłą atmosferę podczas warsztatów. Celem takich kursów jest wprowadzenie uczestników do nieodkrytego i niezwykle ciekawego świata kawy. Oferowane przez nas pokazy baristów w Katowicach i innych miastach zawsze dostosowujemy do charakteru wydarzenia i do oczekiwań naszych Klientów. Ich tematyka może obejmować różnorodne aspekty, np. selekcjonowanie ziaren, sposoby przyrządzania kawy czy tworzenie rysunków z mleka. Jeśli i Państwo pragną uatrakcyjnić firmowe wydarzenie pokazami baristów, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.