Bielsko-Biała - ekspresy do kawy, kawa do biura, wynajem i dzierżawa ekspresów do kawy

Ekspresy do kawy Bielsko-Biała

Firma MobilnyBarista.pl oferuje na sprzedaż, leasing i wynajem znakomitej jakości ekspresy do kawy w Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach. Działamy w branży od wielu lat, zdobywając stałe, regularnie poszerzające się grono zadowolonych Klientów, dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, wybierając dostawę kawy do biura oraz wynajem ekspresów właśnie u nas.

Wynajem maszyn obejmuje przede wszystkim wysokiej jakości ekspresy ciśnieniowe. To urządzenia, z pomocą których można przygotować pyszne napoje kawowe jak w kawiarni – jest to dokładnie ta sama technologia. Ekspres przepuszcza wodę przez ziarna wykorzystując zwiększone ciśnienie (8,5-9,5 bara) umożliwiając przygotowanie idealnego włoskiego espresso, które jest bazę dla większości słynnych napojów kawowych typu cappuccino czy latte macchiato. Warto wiedzieć, że duża część ekspresów ciśnieniowych wyposażona jest w automatyczny młynek mielący ziarna oraz dyszę do spieniania mleka. Dzięki temu przyrządzanie kawy w biurze przebiega błyskawicznie i całkowicie bez bałaganu.

Dlaczego warto wynająć ekspres do kawy? Jak wiadomo nic tak nie integruje jak wspólne pogaduchy na kawie w biurowej kuchni. Ponadto firmy, które na co dzień spotykają się z klientami w biurze, muszą mieć pod ręką zestaw do szybkiego parzenia kawy. Pamiętajmy przy tym, że ludzie raczej wybierają kawę z ekspresu niż kawę sypaną czy rozpuszczalną. Wysokiej jakości ciśnieniowy ekspres do kawy w biurze pełni więc także funkcję prestiżową i oczywiście pozytywnie wpływa na atmosferę w firmie. Pracownicy z pewnością docenią taki gest ze strony firmy. Oferujemy także serwis ekspresów do kawy w Bielsku-Białej, więc ewentualne naprawy dokonywane są błyskawicznie. A zatem zapraszamy na wynajem ekspresów do kawy w Bielsku-Białej z firmą mobilnybarista.pl!

ekspresy i kawa do biura

Dostawy świeżej kawy do biura, hotelu, restauracji

Nasza firma świadczy usługi dostawy świeżej kawy wprost do hoteli, restauracji, kawiarni, a także biur i innych miejsc użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki wybór aromatycznych, świeżo mielonych i smacznych kaw ziarnistych z różnych części świata. Tak szeroki wybór daje możliwość dopasowania rodzaju dostarczanego napoju do własnych preferencji. Zapewniamy profesjonalny catering kawowy i fachowe, indywidualne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego ekspresu do kawy oraz samej kawy do biura. Oferujemy konkurencyjne ceny (w przypadku długotrwałej i szerokiej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen oraz uzyskania atrakcyjnych rabatów), darmową dostawę, jak również gwarancję dostępności. Polecamy się też na różnego rodzaju eventy, targi branżowe czy inne wydarzenia – nasze mobilne bary kawowe to oryginalny i skuteczny pomysł na promocję Państwa firmy i budowanie pozytywnego wizerunku wśród Klientów.

Zamów kawę do biura na mobilnybarista.pl

Wszystkich, których interesuje świeża i dostarczana zawsze na czas kawa do biura w Bielsku-Białej, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszych usług, jesteśmy do dyspozycji drogą telefoniczną i mailową.

Możemy doradzić w zakresie wyboru ekspresu na wynajem w Bielsku-Białej, jak i doboru kawy lub zestawu kaw. Posiadamy własną palarnię kawy, w które przyrządzamy świeże kawy ziarniste i mielone. Wystarczy wejść na stronę www naszego sklepu internetowego, aby zapoznać się z szerokim asortymentem kaw pochodzących z różnych stron świata. Mamy też w sprzedaży ekspresy ciśnieniowe, kolbowe, młynki do kawy i wiele innych akcesoriów, które można zakupić do biura.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.