Bielsko-Biała - ekspresy do kawy, kawa do biura, wynajem i dzierżawa ekspresów do kawy

Ekspresy do kawy Bielsko-Biała

Firma MobilnyBarista.pl oferuje na sprzedaż, leasing i wynajem znakomitej jakości ekspresy do kawy w Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach. Działamy w branży od wielu lat, zdobywając stałe, regularnie poszerzające się grono zadowolonych Klientów, dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, wybierając dostawę kawy do biura oraz wynajem ekspresów właśnie u nas.

ekspresy i kawa do biura

Dostawy świeżej kawy do biura, hotelu, restauracji

Nasza firma świadczy usługi dostawy świeżej kawy wprost do hoteli, restauracji, kawiarni, a także biur i innych miejsc użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki wybór aromatycznych, świeżo mielonych i smacznych kaw ziarnistych z różnych części świata. Tak szeroki wybór daje możliwość dopasowania rodzaju dostarczanego napoju do własnych preferencji. Zapewniamy profesjonalny catering kawowy i fachowe, indywidualne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego ekspresu do kawy oraz samej kawy do biura. Oferujemy konkurencyjne ceny (w przypadku długotrwałej i szerokiej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen oraz uzyskania atrakcyjnych rabatów), darmową dostawę, jak również gwarancję dostępności. Polecamy się też na różnego rodzaju eventy, targi branżowe czy inne wydarzenia – nasze mobilne bary kawowe to oryginalny i skuteczny pomysł na promocję Państwa firmy i budowanie pozytywnego wizerunku wśród Klientów.

Zamów kawę do biura na mobilnybarista.pl

Wszystkich, których interesuje świeża i dostarczana zawsze na czas kawa do biura w Bielsku-Białej, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszych usług, jesteśmy do dyspozycji drogą telefoniczną i mailową.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.