Pokazy i warsztaty baristyczne w Łodzi

Pokazy baristów Łódź

Kawa kryje w sobie wiele tajemnic. Osobą, która zna jej sekrety i chętnie się nimi dzieli jest barista. To on, jak nikt inny, potrafi w mistrzowski i widowiskowy sposób przygotować i podać ten najpopularniejszy napój świata. Specjalnie dla Państwa zorganizujemy warsztaty baristyczne w Łodzi oraz w innych miastach Polski.

Pokazy baristów

Event z warsztatami baristycznymi

Nasi doświadczeni kawiarze zapewnią niecodzienną oprawę Państwa eventu. Dzięki pokazom baristycznym uda się uświetnić wydarzenia biznesowe, konferencje czy targi. Profesjonalni bariści przyrządzą dla Państwa klientów, gości i kontrahentów wyborną kawę, opowiedzą rozmaite ciekawostki na jej temat i pozwolą spojrzeć na ten aromatyczny napój w zupełnie nowym świetle. Zademonstrują oni też techniki zaparzania kilku rodzajów kaw oraz sposoby wykonywania zdobień zgodnie z latte art, a wszystko to przebiegnie w niezwykle pozytywnej atmosferze. Jeśli również Państwa interesują pokazy baristów w Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.