Pokazy i warsztaty baristyczne w Łodzi

Pokazy baristów Łódź

Kawa kryje w sobie wiele tajemnic. Osobą, która zna jej sekrety i chętnie się nimi dzieli jest barista. To on, jak nikt inny, potrafi w mistrzowski i widowiskowy sposób przygotować i podać ten najpopularniejszy napój świata. Specjalnie dla Państwa zorganizujemy warsztaty baristyczne w Łodzi oraz w innych miastach Polski.

Pokazy parzenia kawy od lat towarzyszą wielu firmom i eventom biznesowym w Łodzi i całej Polsce. Już wiele lat temu specjaliści od marketingu doszli do wniosku, że branżowe zgromadzenie nie muszą i nie powinny być nudne. W końcu dla wielu osób to rzadka okazja, aby oderwać się od biurka czy telefonu i spotkać się z ludźmi mającymi wspólne zainteresowana czy doświadczenia zawodowe. I oczywiście napić się z nimi pysznej kawy.

Wynajęcie profesjonalnej firmy kawowej, która zorganizuje rozrywkowe show czy warsztat kawowy to praktyka, która w Polsce zdobywa szaloną popularność. Zwłaszcza, że świadomość na temat samej kawy jest coraz wyższa wśród Polaków. Minęły czasy kawy plujki czy powiedzmy sobie szczerze – niezbyt smacznej kawy z automatu. Wiele firm w Łodzi już dawno temu wyposażyło swoje biura w nowoczesne ekspresy ciśnieniowe oraz zapas prawdziwej kawy ziarnistej. Takiej, którą można na świeżo zmielić i zaparzyć.

Jeśli chcą Państwo zamówić przeprowadzenie pokazu baristów – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy ofertę oraz wspólnie zaplanujemy przebieg show. W naszym zespole mamy świetnych baristów z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale podnoszą poziom swoich umiejętności.

Pokazy baristów

Event z warsztatami baristycznymi

Nasi doświadczeni kawiarze zapewnią niecodzienną oprawę Państwa eventu. Dzięki pokazom baristycznym uda się uświetnić wydarzenia biznesowe, konferencje czy targi. Profesjonalni bariści przyrządzą dla Państwa klientów, gości i kontrahentów wyborną kawę, opowiedzą rozmaite ciekawostki na jej temat i pozwolą spojrzeć na ten aromatyczny napój w zupełnie nowym świetle. Zademonstrują oni też techniki zaparzania kilku rodzajów kaw oraz sposoby wykonywania zdobień zgodnie z latte art, a wszystko to przebiegnie w niezwykle pozytywnej atmosferze. Jeśli również Państwa interesują pokazy baristów w Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Warsztaty parzenia kawy to połączenie rozrywki i edukacji. Są bardzo praktyczne, ponieważ zdobytą wiedzę każdy może wykorzystywać później we własnym domu. Taki warsztat można przeprowadzić na każdym spotkaniu i w każdej firmie. Coraz częściej organizatorzy eventów i branżowych imprez w Łodzi wzbogacają ofertę o elementy rozrywkowe i integracyjne dla uczestników. Jedną z najlepszych realizacji są właśnie warsztaty kawowe. Zresztą, to właśnie przy kawie zaczęły się spotkania, których efektem były wielkie wydarzenia, które zmieniły bieg historii! Czy wiedzieliście, że zalążki Rewolucji Francuskiej zrodziły się w paryskich kawiarniach? To tam, nad filiżankami małej czarnej toczyły się żywe dyskusje mieszczan niezadowolonymi z polityki dworu. Podobnie było w USA oraz Anglii. Kawa zawsze inspirowała, na co niemały wpływ ma po prostu sama kofeina – środek poprawiający koncentrację, uwagę i twórcze myślenie. Dlatego warto zadzwonić do nas z zapytaniem ofertowym. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.