Pokazy i warsztaty baristyczne w Krakowie

Pokazy baristów Kraków

Barista to ekspert w zakresie selekcjonowania, przygotowywania i serwowania kawy. Kawiarz, bo takim mianem również określa się tę profesję, posiada również rozległą wiedzę na temat najpopularniejszego napoju świata. Swoje umiejętności z chęcią prezentuje podczas pokazów baristycznych. A tego typu prezentacje mogą stać się częścią praktycznie każdego wydarzenia – konferencji, targów czy spotkań biznesowych. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa również dedykowane warsztaty baristyczne w Krakowie i innych miastach Polski.

Pokazy baristów

Organizacja warsztatów baristycznych

Pokazy baristów w Krakowie, Warszawie czy Gdańsku zyskują coraz większą popularność jako atrakcyjna forma promowania firmy. Uczestnicy pokazów nie tylko mogą degustować wyśmienitą i elegancko podaną kawę, ale także mają okazję, aby spojrzeć na znany napój z zupełnie innej perspektywy. Poznają różnorodne sposoby parzenia i przygotowywania kawy, jak również dowiadują się wielu ciekawostek na jej temat. Jeśli są Państwo zainteresowani warsztatami baristycznymi zorganizowanymi specjalnie dla firmy, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.