Pokazy i warsztaty baristyczne w Gdańsku

Pokazy baristów Gdańsk

Barista, zwany również kawiarzem, to osoba, która zawodowo zajmuje się selekcjonowaniem, parzeniem i podawaniem kawy. Nikt lepiej niż on nie zna tajników tego najpopularniejszego napoju świata. Pokaz baristy może stać się udziałem także Państwa wydarzenia! Zakres tematyczny pokazu, jego formę i czas trwania każdorazowo dostosowujemy do preferencji naszych Klientów. Jeśli zdecydują się Państwo na warsztaty baristyczne w Gdańsku lub w innym mieście, dołożymy wszelkich starań, aby Państwa firma wyróżniła się w niezwykle atrakcyjny sposób.

Pokazy baristów

Wydarzenia z warsztatami baristycznymi

Pokazy baristów w Gdańsku możemy przygotować na dowolny event – konferencję, targi, dni otwarte bądź spotkania biznesowe. Nasi profesjonalni kawiarze uraczą uczestników wydarzenia nie tylko przepyszną kawą, ale także wieloma ciekawostkami na jej temat, jak również sekretami przyrządzania oraz serwowania tego aromatycznego napoju. Jeśli są Państwo zainteresowani warsztatami baristycznymi przeprowadzanymi specjalnie dla Państwa firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.