Barista na targi

Nasze oddziały

– Warszawa
– Poznań
– Łódź
– Katowice
– Bielsko-Biała

– Wrocław
– Gdańsk
– Trójmiasto
– Białystok
– Kraków

barista na event samsunga

Profesjonalny barista na targi

Zajmują się Państwo aranżacją firmowych stoisk podczas wydarzeń branżowych? Jeśli tak, to być może szukają Państwo także usługodawcy, który dostarcza pyszną kawę na targi. Zachęcamy do zainteresowania się ofertą naszej firmy.

Proponujemy wynajęcie mobilnego stoiska obsługiwanego przez doświadczonego baristę. Targi i inne spotkania biznesowe przy gorącym napoju jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne.

Kawa na targi – niezapomniany smak

Można by zapytać – po co w ogóle troszczyć się o kawę na targach? Odpowiedź jest bardzo prosta. Profesjonalnie przygotowane stoisko, z którego dochodzi rozbudzający zmysły aromat świeżo palonych ziaren kawy, od razu przyciąga potencjalnych nabywców i odbiorców Państwa usług. Nie od dziś wiadomo, że nie liczy się wyłącznie sam wystawiany produkt lub promowana usługa, ale także całe otoczenie i detale, które składają się na wizerunek danej marki.

Kawa na targi jest inwestycją w rozwój organizacji. Jeśli więc tworzą Państwo stoiska wystawiennicze, to na pewno warto wynająć baristę na targi. To osoba, dzięki której nabiorą one doskonałego smaku – dosłownie i w przenośni. Taki specjalista zna określone gatunki kawy oraz dobiera smak i intensywność naparu do charakteru gości. Przyjaźnie uśmiechający się i kompetentny barista na targi od razu zachęca do rozmowy i do otwarcia się na nowe informacje.

Barista doradzi Państwu również w zakresie wyboru danego rodzaju kawy na konferencję lub event. Nasze mobilne bary kawowe nie zajmują dużo przestrzeni. Łatwo przestawić je w wybrane przez Państwa miejsce. Jest to więc wygodna alternatywa dla tradycyjnych stoisk cateringowych. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonymi produktami wysokiej jakości. Proponowana przez nas kawa ziarnista ma intensywny, przyjemny dla podniebienia smak. Korzystamy z profesjonalnego i niezawodnego sprzętu (młynki żarnowe, ekspresy ciśnieniowe itd.) renomowanych marek, dzięki czemu mają Państwo pewność, że napój będzie przygotowany tak jak w dobrej kawiarni.

bar kawowy dla motorola
barista na targi - warta

Smaczna i aromatyczna kawa na konferencje

Oprócz targów, częstymi wydarzeniami biznesowymi są konferencje. One także dają okazję do inspirujących rozmów i czerpania wielu innych korzyści – często takich, których nie sposób przeliczyć na pieniądze. To między innymi dobre relacje, wspólne tematy do dyskusji, perspektywy rozwoju. Wspólne picie kawy to pretekst do zacieśniania biznesowych (i nie tylko) więzi. Kawa na konferencje stanowi więc doskonałe uzupełnienie każdego dobrze zaplanowanego eventu branżowego.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.