Barista na targi

barista na event samsunga

Profesjonalny barista na targi

Zajmują się Państwo aranżacją firmowych stoisk podczas wydarzeń branżowych? Jeśli tak, to być może szukają Państwo także usługodawcy, który dostarcza pyszną kawę na targi. Zachęcamy do zainteresowania się ofertą naszej firmy. Proponujemy wynajęcie mobilnego stoiska obsługiwanego przez doświadczonego baristę. Targi i inne spotkania biznesowe przy gorącym napoju jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne.

Kawa na targi – niezapomniany smak

Można by zapytać – po co w ogóle troszczyć się o kawę na targach? Odpowiedź jest bardzo prosta. Profesjonalnie przygotowane stoisko, z którego dochodzi rozbudzający zmysły aromat świeżo palonych ziaren kawy, od razu przyciąga potencjalnych nabywców i odbiorców Państwa usług. Nie od dziś wiadomo, że nie liczy się wyłącznie sam wystawiany produkt lub promowana usługa, ale także całe otoczenie i detale, które składają się na wizerunek danej marki. Kawa na targi jest inwestycją w rozwój organizacji. Jeśli więc tworzą Państwo stoiska wystawiennicze, to na pewno warto wynająć baristę na targi. To osoba, dzięki której nabiorą one doskonałego smaku – dosłownie i w przenośni. Taki specjalista zna określone gatunki kawy oraz dobiera smak i intensywność naparu do charakteru gości. Przyjaźnie uśmiechający się i kompetentny barista na targi od razu zachęca do rozmowy i do otwarcia się na nowe informacje. Barista doradzi Państwu również w zakresie wyboru danego rodzaju kawy na konferencję lub event. Nasze mobilne bary kawowe nie zajmują dużo przestrzeni. Łatwo przestawić je w wybrane przez Państwa miejsce. Jest to więc wygodna alternatywa dla tradycyjnych stoisk cateringowych. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonymi produktami wysokiej jakości. Proponowana przez nas kawa ziarnista ma intensywny, przyjemny dla podniebienia smak. Korzystamy z profesjonalnego i niezawodnego sprzętu (młynki żarnowe, ekspresy ciśnieniowe itd.) renomowanych marek, dzięki czemu mają Państwo pewność, że napój będzie przygotowany tak jak w dobrej kawiarni.

bar kawowy dla motorola
barista na targi - warta

Smaczna i aromatyczna kawa na konferencje

Oprócz targów, częstymi wydarzeniami biznesowymi są konferencje. One także dają okazję do inspirujących rozmów i czerpania wielu innych korzyści – często takich, których nie sposób przeliczyć na pieniądze. To między innymi dobre relacje, wspólne tematy do dyskusji, perspektywy rozwoju. Wspólne picie kawy to pretekst do zacieśniania biznesowych (i nie tylko) więzi. Kawa na konferencje stanowi więc doskonałe uzupełnienie każdego dobrze zaplanowanego eventu branżowego.

Pyszna kawa na targi i konferencje

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez gorącej, aromatycznej kawy. Zastrzyk kofeiny pobudza i dodaje energii na cały dzień. Jeśli więc biorą Państwo udział w targach lub organizują konferencję, nie zapomnijcie o kawie. Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą i naszymi profesjonalnymi baristami. To propozycja nie do odrzucenia. Dlaczego? Przede wszystkim dostarczymy najwyższej jakości kawę z naszej palarni, która jest wyjątkowo aromatyczna i pełna smaku. Oprócz tego oferujemy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym przygotowane napoje będą naprawdę pyszne – jak z najlepszej kawiarni. Co więcej, stworzymy miejsce spotkań, przy którym potencjalni klienci czy przyszli partnerzy biznesowi będą mogli spróbować znakomitych gorących napojów, porozmawiać i spędzić czas w miłej atmosferze. A to wszystko z całą pewnością przyczyni się do zbudowania pozytywnego wizerunku Państwa firmy.

degustacja kawy na prezentacji jaguar
atrakcje na imprezy firmowe - bar z logo klienta

Kawa na targi – sposób na promocję firmy

Mobilny bar kawowy będzie świetnym wyborem na konferencje, targi i różnego rodzaju eventy firmowe. Jest to bez wątpienia doskonały sposób na promocję swojej firmy. Jak to możliwe? Otóż nasze stoiska z kawą mogą być sygnowane logo Państwa firmy – tak samo zresztą jak kubeczki. Co więcej, posiadamy także profesjonalne drukarki do kawy, dzięki którym możemy wydrukować logo na każdej kawie, którą podamy uczestnikom wydarzenia.
Kawa to dobry pretekst do rozmów i nawiązywania kontaktów – skraca dystans, a także pomaga budować pozytywną, rodzinną atmosferę. Jeśli więc chcą Państwo zadbać o swoich klientów czy potencjalnych partnerów biznesowych, zachęcamy do współpracy z naszymi baristami na targi oraz konferencje. Taki symboliczny podarunek w postaci ciepłej kawy buduje poczucie wyjątkowości, jak również ważności. Gwarantujemy, że uczestnicy targów czy konferencji zapamiętają Państwa po takim wydarzeniu i z chęcią zapoznają się z pełną ofertą firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani mobilnym barem kawowym na event, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.