Catering kawowy w Warszawie - eventy, targi, konferencje

Skuteczna promocja na targach – catering kawowy Warszawa

Stolica to miasto, gdzie nieustannie organizowane są targi branżowe, na których prezentują się firmy z całej Polski oraz spoza jej granic. Każdy przedsiębiorca, dbając o jak najlepszą reklamę swojej marki posługuje się różnymi technikami marketingowymi, dzięki którym jego stoisko ma wzbudzać zainteresowanie gości. Jeden z efektywniejszych pomysłów to skorzystanie z cateringu kawowego i wynajęcie mobilnego baru roztaczającego aromat prawdziwej, doskonale przyrządzonej kawy, której mało kto potrafi się oprzeć.

Bar kawowi, bar z sokami

Czym dokładnie jest catering kawowy?

Na ofertę cateringu kawowego składa się kompleksowa usługa polegająca na wynajęciu mobilnego baru kawowego wyposażonego w profesjonalne ekspresy ciśnieniowe i młynki żarnowe. Sam sprzęt to jednak nie wszystko. Urządzenia obsługuje zawodowy barista, racząc gości świeżo zaparzonym napojem powstałym z najlepszych gatunków kawy. Poczęstunek można połączyć z pokazami prezentującymi umiejętności baristów zatrudnionych na targach lub z cuppingiem, czyli degustacją kawy polegającą na porównywaniu smaku i aromatu poszczególnych gatunków. Catering kawowy w Warszawie to nasza specjalność, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów oferty.

Barista na targach przyciąga jak magnes

Doświadczony i charyzmatyczny barista wynajęty na targi może zdziałać więcej niż niejedna reklama. Klienci zmęczeni wielogodzinnym zwiedzaniem kolejnych stoisk, na pewno z przyjemnością zatrzymają się w miejscu, z którego rozchodzi się zniewalający zapach kawy. Chętnie skosztują prawdziwego espresso i zachwycą się kunsztowną techniką Latte Art, dzięki której każda filiżanka napoju staje się dziełem sztuki. Barista na targach w Warszawie jest więc doskonałym sposobem na uzupełnienie oferty firmy i wyróżnienie jej na tle konkurencji.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.