Catering kawowy w Warszawie - eventy, targi, konferencje

Skuteczna promocja na targach – catering kawowy Warszawa

Stolica to miasto, gdzie nieustannie organizowane są targi branżowe, na których prezentują się firmy z całej Polski oraz spoza jej granic. Każdy przedsiębiorca, dbając o jak najlepszą reklamę swojej marki posługuje się różnymi technikami marketingowymi, dzięki którym jego stoisko ma wzbudzać zainteresowanie gości. Jeden z efektywniejszych pomysłów to skorzystanie z cateringu kawowego i wynajęcie mobilnego baru roztaczającego aromat prawdziwej, doskonale przyrządzonej kawy, której mało kto potrafi się oprzeć.

Bar kawowi, bar z sokami

Czym dokładnie jest catering kawowy?

Na ofertę cateringu kawowego składa się kompleksowa usługa polegająca na wynajęciu mobilnego baru kawowego wyposażonego w profesjonalne ekspresy ciśnieniowe i młynki żarnowe. Sam sprzęt to jednak nie wszystko. Urządzenia obsługuje zawodowy barista, racząc gości świeżo zaparzonym napojem powstałym z najlepszych gatunków kawy. Poczęstunek można połączyć z pokazami prezentującymi umiejętności baristów zatrudnionych na targach lub z cuppingiem, czyli degustacją kawy polegającą na porównywaniu smaku i aromatu poszczególnych gatunków. Catering kawowy w Warszawie to nasza specjalność, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów oferty.

Barista na targach przyciąga jak magnes

Doświadczony i charyzmatyczny barista wynajęty na targi może zdziałać więcej niż niejedna reklama. Klienci zmęczeni wielogodzinnym zwiedzaniem kolejnych stoisk, na pewno z przyjemnością zatrzymają się w miejscu, z którego rozchodzi się zniewalający zapach kawy. Chętnie skosztują prawdziwego espresso i zachwycą się kunsztowną techniką Latte Art, dzięki której każda filiżanka napoju staje się dziełem sztuki. Barista na targach w Warszawie jest więc doskonałym sposobem na uzupełnienie oferty firmy i wyróżnienie jej na tle konkurencji.

Bezskutecznie wpisujesz w wyszukiwarkę catering do biur Warszawa lub catering kawowy Warszawa? Nadmiar ofert utrudnia znalezienie idealnego partnera na event? Jako firma MobilnyBarista.pl oferujemy profesjonalny catering kawowy, catering na eventy, catering do biur i na konferencje. Na praktycznie każdym wydarzeniu, czy to konferencja czy targi w Warszawie, jest jeden stały uczestnik – mianowicie kawa. To nieodłączny element cateringu i poniekąd jego filar. Kawę podawać można na wiele sposobów, jednak my chcemy przekonać cię, że warto wznieść ten rytuał na poziom wyżej. W końcu co jak co, ale kawa uwielbiana jest przez miliony ludzi na całym świecie. Jest uniwersalnym łącznikiem i okazją do integracji podczas biznesowych imprez. Dobrze przyrządzona i podana kawa z pewnością doda kilka punktów extra w ogólnej ocenia wydarzenia przez uczestników. Wszak nie samymi prelekcjami i wystawami człowiek żyje!

Kawę i wszystko co się z nią wiąże znamy jak mało kto. Jesteśmy w stanie sprawić, że stoisko z kawą stanie się gwiazdą organizowanego przez ciebie wydarzenia lub samego stoiska. W jaki sposób? Na przykład poprzez obrandowanie kubków z kawą czy całego stoiska. Jako mistrzowi latte art możemy też wykonać dowolny wzór na kubku z kawa. I zgadnij? Tak, również piękne i dokładnie odwzorowane logo twojej firmy. Jeśli planujesz catering kawowy w Warszawie i chcesz zaoferować uczestnikom wydarzenia coś więcej niż ciekawe wystąpienia – postaw na detale, które wywołają uśmiech na twarzach gości, a twojej marce przyniosą większa rozpoznawalność.

Ponadto jako firma cateringowa specjalizująca się w kawie jesteśmy w stanie zorganizować catering kawowy w Warszawie, który bawi i uczy. W tym celu jako dodatkową usługę oferujemy pokaz baristyczny. Podczas niego profesjonalny barista zaprezentuje zgromadzonej widowni interesujące metody parzenia kawy oraz umili czas ciekawostkami związanymi z tym klasycznym napojem. Organizujemy także degustacje kawy w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.