Pokazy i warsztaty baristyczne w Warszawie

Pokazy baristów Warszawa

Podczas warsztatów baristycznych mistrzowie przygotowywania i serwowania kawy wprowadzają uczestników w tajniki najpopularniejszego napoju świata. Opowiadają o szczegółach zaparzania kawy i jej sekretach, pozwalając spojrzeć na te wyjątkowe ziarna z zupełnie nowej perspektywy. Ponadto uczestnicy mają też okazję spróbować aromatycznego płynu. Nasza firma od wielu lat organizuje profesjonalne pokazy baristów w Warszawie, jak również w innych miastach.

Pokazy baristów

Event z warsztatami baristycznymi

Nasze pokazy pozwolą w atrakcyjnej formie zaprezentować Państwa firmę podczas rozmaitych wydarzeń, takich jak targi, konferencje czy dni otwarte. Warsztaty baristyczne w Warszawie i pozostałych miejscowościach przeprowadzamy z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów. Proponujemy szeroki zakres tematyczny – od przygotowywania kawy w domu, aż po pokazy latte art. Również formę i czas trwania pokazów baristy określamy w taki sposób, by odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.