Serwis ekspresów młynków

Widziałeś kiedyś jak wygląda ekspres kolbowy od środka? Zobacz na naszym filmiku! Prowadzisz restaurację? Masz stary, zaniedbany ekspres kolbowy? Oddaj go w nasze ręce! Poradzimy sobie z każdym sprzętem 💪🏻#mobilnybarista #serwisekspresow #serwis #ekspres #ekspreskolbowy

Gepostet von Serwis Ekspresów Mobilny Barista am Montag, 21. Januar 2019

Serwis

Nasza oferta obejmuje również szeroko rozumiany serwis ekspresów i innych akcesoriów kawowych w naszym serwisie ekspresów w Białymstoku. Mają Państwo problem ze swoim domowym ekspresem automatycznym? Może zepsuł się duży ekspres ciśnieniowy w Państwa lokalu? W naszym serwisie ekspresów naprawimy każdą maszynę! Czy będzie to malutki domowy ekspres, czy wielki ekspres ciśnieniowy, czy młynek do espresso czy młynek do użytku domowego … każda maszyna dostanie u nas drugie życie..

Wiedza

Sprzęty kawowe, to najczęściej solidne ale też bardzo skomplikowane urządzenia, dlatego potrzebna jest wiedza i doświadczenie nie tylko serwisantów ale również baristów, którzy mogą stwierdzić czy urządzenie działa prawidłowo. Z doświadczenia naszego serwisu ekspresów wiemy, że często, żeby ekspres czy młynek zaczął znowu poprawnie funkcjonować wystarczy wymienić jedną lub dwie części. Ponadto częstą przyczyną awarii w tych urządzeniach jest brak codziennej konserwacji.

serwis ekspresow i mlynkow do kawy
serwis mlynkow i ekspresow do kawy

Doświadczenie

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną diagnostykę usterki, możliwość odkamienienia i wyczyszczenia ekspresu, naprawę wszelkich, nawet bardzo niestandardowych urządzeń oraz porady i informacje dotyczące Państwa urządzenia i jego konserwacji. Nasz serwis ekspresów działający w Białymstoku oferuje profesjonalizm ze strony serwisantów jak i baristów, którzy współpracują z serwisem i przy okazji naprawy pomogą Państwu dobrać odpowiednią kawę oraz pokazać najlepsze dla niej ustawienia na ekspresie. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 537 976 000, poprzez formularz na dole strony lub bezpośrednio w naszym punkcie serwisu ekspresów w Białymstoku: ul. Kolejowa 12B lok.6 – Mobilny Barista.

Napisz

Masz problem? Potrzebujesz porady albo wyceny? Napisz do nas, zastanowimy się jak możemy Tobie pomóc.