Wynajem ekspresów

ul. Produkcyjna 72,
15-680 Białystok
tel. +48 536 834 000

biuro@mobilnybarista.pl
mobilny bar na event firmowy BMW

Wynajem ekspresów do kawy na targi
i konferencje

Nie budzi wątpliwości, że uczestniczenie w różnego rodzaju eventach branżowych to świetny sposób na promocję firmy i pozyskanie nowych klientów. Czasem jednak dużą trudność może sprawić przyciągnięcie uwagi gości, na których czekają liczne atrakcje i wiele stanowisk firmowych. W takiej sytuacji dobrym sposobem na wyróżnienie się na tle innych uczestników jest wynajem ekspresów do kawy i zaserwowanie publiczności pysznego napoju. Ten prosty, ale elegancki, a także uprzejmy gest z pewnością spodoba się wszystkim potencjalnym klientom i partnerom biznesowym, ponadto pozwoli przełamać pierwsze lody i nawiązać owocną rozmowę. Warto zadbać o to, by napój, który zaoferujemy, wyróżniał się bardzo dobrą jakością – był wyjątkowo aromatyczny, a jednocześnie występował w kilku smakach. Taki efekt można uzyskać poprzez wynajem ekspresu do kawy od profesjonalnej firmy baristycznej dysponującej wysokiej klasy sprzętem. Właśnie tego rodzaju ofertę przygotowaliśmy również dla naszych klientów – dzięki współpracy z nami zyskują Państwo możliwość wypożyczenia ekspresu na dowolne wydarzenie.

Wypożyczenie ekspresu do kawy na event – najważniejsze zalety

Nie każda wypożyczalnia ekspresów do kawy proponuje swoim klientom krótkoterminową współpracę, my jednak jesteśmy elastyczni wobec potrzeb i oczekiwań naszych partnerów. Wynajęcie ekspresu na event niesie szereg korzyści, wśród których warto wymienić:

  • optymalizację kosztów – nie muszą Państwo korzystać z usług firm cateringowych ani specjalnie kupować ekspresu na jedną okazję. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego gdyby zależało Państwu na tym, by na stoisku znalazł się ekspres do kawy wynajem krótkoterminowy to najlepsze wyjście. Oferowana przez nas cena z pewnością będzie atrakcyjna,
  • umocnienie profesjonalnego wizerunku firmy – takiej rangi wydarzenia jak targi czy konferencje wymagają nowoczesnego podejścia do klientów. Ekspresy automatyczne pozwolą uzyskać odpowiedni aromat napoju, natomiast dzięki licznym funkcjom urządzeń można zaproponować swojemu rozmówcy napój w różnych wariantach. Zwrócenie uwagi na takie detale bardzo dobrze świadczy o firmie,
  • wsparcie profesjonalisty – wypożyczenie ekspresu do kawy może być połączone z wynajęciem baristy, który przygotuje napoje nie tylko wyraziste w smaku, ale też dopracowane pod względem wizualnym.
dzierzawa ekspresow do kawy - Nivona 820
swiezo zaparzana kawa z ekspresu

Ekspresy do kawy – różnorodność wyboru i niska cena

Jeśli więc chcieliby Państwo wzbogacić swoją obecność na danym evencie o ekspres do kawy wypożyczalnia będzie pierwszym miejscem, do którego warto się zwrócić. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu doprecyzowania szczegółów i uzyskania profesjonalnego doradztwa. Pomożemy wybrać najlepsze ziarna kawy i model urządzenia – możemy zaoferować zarówno ekspresy kolbowe, pozwalające na przygotowanie idealnego espresso, jak i automatyczne, doskonałe do serwowania np. kawy latte. Dzięki nam Państwa pobyt na targach będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i umożliwi osiągnięcie większego sukcesu marketingowego.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych ekspresów do kawy, a ceny ich wynajmu rozpoczynają się już od 200 zł za dobę. W przypadku wypożyczenia sprzętu na dłuższy okres możemy natomiast zaoferować bardzo korzystną wycenę indywidualną. Nasze ekspresy na wynajem to specjalnie wyselekcjonowane urządzenia znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak Nivona, Kaffit czy Nuova Simonelli. Świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak chociażby targi czy konferencje, gdzie kawa parzona jest praktycznie cały czas. To wydajne i trwałe sprzęty, które z całą pewnością poradzą sobie podczas tego typu eventów. Ponadto oprócz ekspresów pomagamy także dopasować najlepszej jakości kawy ziarniste, których aromat będzie roznosił się wokół stoiska kawowego, a ich smak zachwyci każdego uczestnika wydarzenia.

Dostępne modele ekspresów do wynajęcia

dzierzawa ekspresow do kawy - Nivona 759
Ekonomiczny wybór

Nivona 759

200,00zł netto za dobę

Automat
dzierzawa ekspresow do kawy - Nivona 820
Jakościowa kawa w rozsądnej cenie

Nivona 820

250,00zł netto za dobę

Automat
wynajem ekspresow do kawy - Kaffit 1601 Pro
Premium

Kaffit 1601 Pro

350,00zł netto za dobę

Automat
wynajem ekspresow do kawy - Nuova Simonelli Appia Compact II
Premium

Nuova Simonelli Appia Compact II

350,00zł netto za dobę

Ekspres kolbowy
wynajem ekspresu Nuova Simonelli Aurelia II
Premium

Nuova Simonelli Aurelia II

450,00 netto za dobę

Ekspres kolbowy

Młynek do ekspresów kolbowych

100,00zł za dobę

Akcesoria

100,00 zł za dobę

*Przy dłuższym okresie wynajmu ceny ustalamy indywidualnie

Zapraszamy do współpracy

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zarezerwowania terminu. Warto dać szansę naszej kawie na konferencje i na targi.