Wraz z naszym mobilnym barem kawowym mieliśmy okazję uczestniczyć w evencie firmy Samsung, który wiązał się z premierą najnowszego smartfona. Na tę okazję przygotowaliśmy obrandowane stoisko nawiązujące do wydarzenia, a także papierowe kubeczki z logo firmy, jak również wydruki na kawie wykonane przy pomocy naszej specjalnej drukarki. Zadbaliśmy również o dostarczenie świeżo palonych ziaren kawy, dzięki którym mogliśmy zapewnić najlepszą jakość gorących napojów. Mobilny bar okazał się strzałem w dziesiątkę. Każdy uczestnik eventu z przyjemnością zatrzymał się przy nim na kubek świeżej i aromatycznej kawy.

 

Kawa na event firmowy

Eventy branżowe są to często otwarte wydarzenia, do których może dołączyć każdy. Tak było również w przypadku spotkania zorganizowanego przez firmę Samsung. Kawa na event firmowy to świetny pomysł, by zachęcić ludzi do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zapach świeżo palonych ziaren sprawia, że mają ochotę zostać na dłużej i z przyjemnością zapoznają się z ofertą firmy. Mobilny bar kawowy to sprawdzone rozwiązanie na tego typu eventy branżowe. Doskonale wpisuje się w charakter spotkania, a co najważniejsze – przygotowane napoje smakują jak z najlepszej kawiarni. Do tego bar kawowy nie zajmuje wiele miejsca – zmieści się nawet na niewielkiej przestrzeni.

 

Barista na event

Nasi bariści odpowiadają za przygotowanie znakomitej kawy wszystkim gościom podczas eventu, a także dbają o stworzenie przyjemnej atmosfery, która będzie zachęcała do rozmów i miłego spędzania czasu. Spotkania przy kawie niosą za sobą wiele korzyści, których nie sposób przeliczyć na pieniądze. To zarówno doskonała okazjado zacieśnienia więzi, jak również nawiązania nowych relacji biznesowych. Jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem mobilnego baru kawowego na event, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi bariści doradzą Ci, jak zorganizować stoisko kawowe oraz pomogą w wyborze najlepszych kaw na event.