Uwielbiamy eventy firmowe! A jako miłośnicy motoryzacji z tego wydarzenia byliśmy szczególnie zadowoleni. Otrzymaliśmy zaproszenie na wystawę organizowaną przez markę BMW. Mieliśmy więc okazję nie tylko raczyć gości naszymi napojami, ale również kątem oka zerknąć na najnowsze modele świetnych aut. Ale nie o autach będziemy tu mówić 😉

 

Mobilne bary na event firmowy

Zaproszenie na event organizowany przez markę BMW było dla nas wyróżnieniem, a zarazem wyzwaniem by pokazać się z jak najlepszej strony. Tym razem wyruszyliśmy na imprezę z mobilnym barem kawowym, barem herbacianym oraz barem ze świeżymi sokami. Zapakowaliśmy nasze mobilne bary, świeżo paloną kawę z własnej palarni, aromatyczne herbaty i mnóstwo świeżych warzyw i owoców i ruszyliśmy w drogę.

Stawiliśmy się na miejscu w zaplanowanym czasie i rozpoczęliśmy rozstawianie naszych barów. Nie jest to długi proces, ale zawsze zjawiamy się nieco wcześniej na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Tym razem obyło się bez niespodzianek. Sprawnie rozstawiliśmy nasze ekologiczne, mobilne stoiska obrandowane zgodnie z wytycznymi BMW i rozpoczęliśmy przygotowywania do przyjęcia pierwszych gości.

 

Pierwsi goście naszych baristów

Nie trzeba było długo czekać, bo już niebawem przy naszych mobilnych barach pojawili się miłośnicy małej czarnej i świeżo wyciskanych soków. Dużym powodzeniem cieszyły się również owocowe smoothies, które w ten słoneczny i ciepły dzień schodziły jak szalone. Goście próbowali, uśmiechali  się i zgodnie przyznawali, że są „pyszne”. Nie mogliśmy nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, bo sami też je uwielbiamy.

 

Pysznie i profesjonalnie

Po kilku godzinach pracy połączonej z rozmowami z naszymi gośćmi mogliśmy zacząć podsumowywać wydarzenie. Podpytaliśmy tu i ówdzie jakie są wrażenia i z radością stwierdziliśmy, że i tym razem możemy zaliczyć event do bardzo udanych. Kawa była pyszna i zaskakiwała gości nadrukowanym na powierzchni logo BMW, świeże smoothies zebrały mnóstwo komplementów podobnie jak nasi uśmiechnięci i profesjonalni bariści. Jednym słowem super więc… polecamy się na przyszłość! 😉