Jaguar to ikona motoryzacji i przedmiot pożądania wielu osób zakochanych w pięknych samochodach. Założona w 1922 roku brytyjska marka znana jest przede wszystkim ze swoich luksusowych i sportowych modeli. Jest synonimem luksusu i brytyjskości w motoryzacji. Dlatego z radością i dumą przyjęliśmy zlecenie ma pokaz baristyczny z Jaguar.

Uczestnicy spotkania mieli do dyspozycji coffe bar, czyli bar kawowy, a także bar z herbatą i świeżymi sokami. Napoje podawane były w ceramicznych filiżankach, a do nich serwowaliśmy pyszne babeczki ozdobione logotypem marki Jaguar. Stoisko zostało profesjonalnie obrandowane specjalnie na event. Z przodu pojawił się plakat promujący nowy model Jaguar E-SPACE. Jest to pierwszy kompaktowy SUV-a marki oraz auto, które osiągnęło maksymalną ocenę 5-gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

 

Coffee bar na pokazie Jaguar

Nasz zawodowy barista na targi zaoferował uczestnikom w pełni wyposażone stoisko z ekspresem ciśnieniowym i kolekcją najlepszych kaw i herbat parzonych na miejscu. Goście eventu mogli skosztować pysznych ciepłych napojów lub świeżo wyciskanych soków. Spotkanie na kawie przy naszym stoisko było doskonałą okazją do zawierania nowych znajomości, wymiany myśli i opinii. A wszystko w niezobowiązującej atmosferze, która jak wiadomo sprzyja zawiązywaniu znajomości prywatnych i biznesowych.

Każda firma może skorzystać z naszej oferty i wynająć mobilne stoisko obsługiwane przez doświadczonego baristę. To doskonały sposób na zachęcenie uczestników do zapoznania się z ofertą handlową przedsiębiorstwa. Degustacja kawy na prezentacji Jaguar pozostawiła bardzo dobre wrażenie na gościach wydarzenia, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach i liczne słowa aprobaty odnośnie jakości obsługi i smaku serwowanej kawy, herbaty i soków. Życzymy sobie i Państwu tak samo owocnych i smakowitych pokazów baristycznych podczas konferencji i targów.