Współpraca Mobilnego Baristy z PZU zaowocowała stworzeniem mobilnego baru ze świeżymi sokami podczas eventu branżowego. Zadbaliśmy o zaaranżowanie stanowiska sygnowanego logo firmy, przy którym nasi bariści przygotowywali pyszne i świeże soki oraz smoothies wszystkim uczestnikom wydarzenia. Jak widać na zdjęciach, nie zapomnieliśmy także o fartuchach, a także kubeczkach z identyfikacją wizualną PZU. Wszystko w otoczeniu kolorowych warzyw i owoców, które stworzyły naprawdę ciekawy efekt przy naszym barze z sokami.

 

Soki świeżo wyciskane – idealne na event branżowy

Z naszego doświadczenia wiemy, że uczestnicy eventów branżowych z chęcią odwiedzają stoiska z napojami. Tak było również w przypadku wydarzenia organizowanego przez PZU. Goście z zainteresowaniem podchodzili do naszego baru i entuzjastycznie reagowali na ten pomysł. Każdy z nich otrzymywał świeży sok lub smoothie przygotowane według upodobań. Przy naszym mobilnym barze można było usłyszeć ciekawe rozmowy, które owocowały nawiązywaniem nowych relacji biznesowych.

 

Soki i smoothies na event firmowy

Stoiska z sokami i smoothies to ciekawa alternatywa dla barów kawowych. Okazały się być pomysłową atrakcją na eventy, konferencje czy targi. Stanowią świetne uzupełnienie dobrze zaplanowanego eventu branżowego, co potwierdziło się w przypadku wydarzenia organizowanego przez PZU. Kolorowy bar ze świeżymi sokami przyciąga wiele osób ze względu na swój świeży i kolorowy wygląd, a przy tym zachęca potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą firmy.

Jeśli organizujesz event, pomyśl o atrakcjach dla swoich gości. Zainteresowała Cię oferta mobilnych barów z sokami i smoothies? Możesz liczyć na naszą pomoc przy organizacji. Zapewnimy niezbędny sprzęt do przygotowania napojów, świeże owoce oraz warzywa od najlepszych dostawców, a także wsparcie naszych niezawodnych baristów, którzy przygotują witaminowe koktajle uczestnikom eventu. Zapraszamy do współpracy!