Czy można powitać gości lepiej niż kubkiem gorącej kawy lub aromatycznej herbaty? My wyszliśmy z założenia, że nie! Dlatego postawiliśmy na mobilne bary kawowe i herbaciane, aby serwować ludziom gorące napoje w każdym możliwym miejscu i czasie. Tym razem miejsce i czas zaproponował nam Douglas, a my na tę propozycję z radością przystaliśmy. I tak oto znaleźliśmy się na otwarciu nowego sklepu tej marki.

 

Świeżo mielona kawa na dzień dobry

Dzień był dość chłodny i ponury, ale mieliśmy świetny plan na to, aby rozgrzać naszych gości i wywołać uśmiech na ich twarzach. Już od rana rozpoczęliśmy przygotowywanie naszego mobilnego baru kawowego i baru herbacianego na to wydarzenie. Szklane słoje wypełniały się aromatycznymi mieszankami herbat, paczki kaw wprost z naszej palarni ustawiały się w szeregu na barze, a bariści podkręcali atmosferę dobrym żartem i uśmiechem.

Od momentu otwarcia drzwi aż do ich zamknięcia sklep wypełniał się miłośnikami wykwintnych perfum, kremów do pielęgnacji, kosmetyków do makijażu i innych cudowności. Okazało się, że jest coś co niewątpliwie łączy klientów Douglasa – poza zamiłowaniem do dbania o siebie uwielbiają również rozkoszować się kubkiem gorącej herbaty lub kawy. Nie było chyba nikogo kto wyszedłby ze sklepu nie próbując wcześniej napojów serwowanych przez naszych baristów. Zachwyt budził nie tylko smak świeżo mielonej kawy, ale również sposób jej podania. Korzystając z drukarki do kawy na powierzchni pianki umieszczaliśmy bowiem logo Klienta. Niewiele osób spotkało się wcześniej z taką formą reklamy więc cieszymy się, że to my mogliśmy im to pokazać.

 

Barista potrzebny od zaraz

Dzień upłynął nam w miłym towarzystwie, na wspólnych rozmowach, żartach i obserwowaniu klientów krzątających się po sklepie z kubkiem naszej kawy. Wyglądali na zadowolonych i chyba tak właśnie się czuli. Kubek kawy i zakupy to dobry pomysł na poprawienie sobie humoru i oderwanie się na chwilę od rzeczywistości. Jeśli będziecie kiedyś potrzebowali sprawdzonego baristy, który Wam w tym pomoże to zapraszamy do nas! 😊