W 2019 roku mieliśmy przyjemność zorganizować pokaz baristyczny dla banku Citi Handlowy podczas targów. Citi Handlowy to jeden z najstarszych banków w Polsce i Europie, założony w 1870 jako Bank Handlowy. Praca dla takiego Klienta to zawsze duży prestiż dla każdej firmy. Dlatego z radością i dumą przyjęliśmy zlecenie i jako barista na targi stawiliśmy się w gmachu, w którym odbywał się event.

Zlecenie objęło usługi takie jak bar kawowy, bar z herbatą oraz bar ze świeżymi sokami. Uczestnicy targów mieli zatem okazję skosztować pysznej, świeżo parzonej kawy i herbaty, a także soków wyciśniętych ze świeżych owoców.

Ku naszej wielkiej radości i zadowoleniu Klienta pokaz baristycznyCiti Handlowy stał się centrum spotkań i rozmów, które uczestnicy targów mogli przeprowadzić w swobodnej atmosferze racząc się kubkiem pysznej kawy przygotowanej przez naszych profesjonalnych baristów. Wiadomo bowiem, że nie samym biznesem żyje człowiek. Przerwa na kawę to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i przeprowadzenia ciekawych konwersacji, które często owocują współpracą na gruncie zawodowym.

 

Coffee bar Citi Handlowy i profesjonalny branding

Stoisko zostało profesjonalnie obrandowane logotypem Klienta i dzięki temu stanowiło oryginalny nośnik reklamowy. Duże logo wraz z adresem strony www pojawiło się z przodu stoiska. Mniejsze logo umieściliśmy na jednorazowych papierowych kubkach, w których serwowaliśmy kawę i herbatę. Największą atrakcją było jednak logo banku Citi Handlowego stworzone na piance kawowej na tle serca. To rezultat umiejętności, którą posiadają nasi bariści znający tzw. Latte Art, czyli sztukę robienia wzorków na kawie oraz niezastąpionej drukarki do kawy.

Kawę mieliliśmy wprost na oczach uczestników dzięki temu, iż stoisko wyposażone zostało z przezroczysty młynek do kawy. Dlatego jeszcze zanim barista na targi CitiHandlowy uraczył gości eventu gorącym napojem, uczestniczy mogli poczuć przedsmak tego, co ich czeka racząc się wyśmienitym aromatem najlepszych ziaren kawowych.